GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC 8 GB GDDR6X

Wznieś się na wyżyny wydajności z kartą Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC 8 GB GDDR6X. Architektura NVIDIA Ampere oferuje wyjątkowe osiągi oraz wsparcie dla unikalnych technologii. DLSS zwiększy liczbę FPS dzięki skalowanie opartemu o AI. Ray tracing zapewni fotorealistyczne efekty graficzne, symulujące zachowanie światła. O niskie temperatury zadba wydajny układ chłodzenia WINDFORCE. Oprogramowanie Gigabite Control Center umożliwi Ci łatwe monitorowanie i modyfikowanie ustawień karty. Steruj pracą wentylatorów, zwiększaj jej osiągi i dobieraj efekty wbudowanego podświetlenia.
Chłodzenie WINDFORCE 3X
Karta Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti EAGLE OC korzysta z zaawansowanego układu chłodzenia WINDFORCE 3X. Składają się na niego trzy 80-milimetrowe wentylatory. Środkowy z nich obraca się w przeciwnym kierunku, by zapobiegać turbulencjom. Cztery kompozytowe ciepłowody przylegają bezpośrednio do GPU, by sprawnie odprowadzać energię cieplną do aluminiowego radiatora. A gdy obciążenie i temperatura karty są niskie, funkcja 3D Active wyłączy wentylatory i zapewni Ci całkowitą ciszę.
![]() |
![]() |
Technologie graficzne Ray Tracing i DLSS
Opracowany przez firmę NVIDIA Ray Tracing pozwala symulować fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.
NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderingu oparta na sztucznej inteligencji. Korzysta z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor oraz potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia, aby zwiększyć częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu pięknych, ostrych obrazów w grach.
Deep Learning Super Sampling zapewnia także dodatkową wydajność, pozwalając zmaksymalizować ustawienia Ray Tracingu i zwiększyć rozdzielczości wyjściowe.
| Seria karty graficznej | GeForce RTX z serii 30 |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3060 Ti |
| Rodzaj złącza | PCIe 4.0 x16 |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6X |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Przepustowość pamięci | 608 GB/s |
| Efektywne taktowanie pamięci | 19000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1680 MHz |
| Rdzenie CUDA | 4864 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Rodzaje wyjść |
HDMI 2.1 - 2 szt.
DisplayPort 1.4a - 2 szt.
|
| Obsługiwane biblioteki |
DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6
|
| Złącze zasilania |
8 pin - 2 szt.
|
| Rekomendowana moc zasilacza | 750 W |
| Kod producenta | GV-N306TXEAGLE OC-8GD |
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3060 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 19000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1680 MHz |
| Rdzenie CUDA | 4864 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 2 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17

