GIGABYTE HD7870 2048/256 DDR5 OC VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Karta graficzna GIGABYTE oparta jest na chipsecie Radeon 7870 od firmy ATI. Obsługuje magistralę PCI Express 3.0, która oferuje przyszłościowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających gier i aplikacji 3D poprzez maksymalne zwiększenie do 8GT/s przepustowości magistrali PCI Express 3.0. Magistrala PCI Express 3.0 jest w pełni kompatybilna z wcześniejszymi rozwiązaniami istniejących magistrali PCI Express.
Grafika została wyposażona w takie technologie jak ATI Eyefinity maksymalizuje obszar roboczy poprzez wykorzystanie trzech monitorów. Dla graczy oznacza to stworzenie środowiska umożliwiającego zanurzenie się w pełni w świecie gry. Dla zastosowań profesjonalnych oznacza to zwiększenie produktywności przez powiększenie obszaru roboczego.
ATI Eyefinity jest również ideale do aplikacji multimedialnych, gdyż pozwala widzieć wiele palet lub paneli jednocześnie, np. podczas edycji plików wideo lub obrazów. Dzięki technologii ATI CrossFireX Multi-GPU Technology można zwiększyć moc obliczeniową 2, 3 a nawet 4 razy w stosunku do pojedynczej karty graficznej instalując kolejne sztuki. Karta graficzna posiada złącza cyfrowe powodując wszechstronne wykorzystanie w konfiguracji podłączenia każdego rodzaju monitora lub telewizora z obsługą cyfrowego sygnału.
Seria GIGABYTE Ultra Durable VGA
Procesor graficzny AMD Radeon HD 7870 GHz
Zintegrowana 256-bitowa pamięć GDDR5 o pojemności 2GB
Wspiera AMD Eyefinity Technology and Avivo™HD
Wyjścia Dual-link DVI-I / HDMI / mini DisplayPort * 2
Wymagany zasilacz minimum 500W
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 4800 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1100 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 2 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17