GIGABYTE HD7970 3GB/384 DDR5 VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Bardzo wydajna karta graficzna przeznaczona do multimediów, gier i do pracy, jednoslotowa dwuśledziowa, chłodzona aktywnie. Możliwość połączenia dwóch kart metodą CrossFire.
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 384 bit |
| Pamięć | 3 GB |
| Taktowanie pamięci | 5000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1000 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 2 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | wymagany zasilacz 600W |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17