GIGABYTE RADEON RX5600XT 6GB/192 GV-R56XTGAMING OC-6GD
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | Radeon RX 5600 XT |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 6 GB |
| Taktowanie pamięci | 12000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1560 MHz (Boost: up to 1620 MHz) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | WINDFORCE 3X; RGB Fusion 2.0 ; PCI-Express 4.0 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17