GIGABYTE RTX3070TI 8GB/256 GV-N307TAORUS M-8GD
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER 8 GB
Sięgnij po prawdziwie gamingową konstrukcję. Oparta na architekturze NVIDIA Ampere karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER zapewnia niezrównane osiągi w grach oraz wsparcie dla unikalnych technologii, takich jak Ray Tracing czy DLSS. Wydajne chłodzenie z komorą parową zagwarantuje stabilny poziom FPS w każdej sytuacji. A podwójny układ BIOS pozwoli Ci przy tym łatwo przełączać się pomiędzy trybem cichym a trybem OC.
Wydajność dzięki architekturze NVIDIA Ampere
Kartę graficzną Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER oparto na nowatorskiej, bogatej w nowe technologie architekturze NVIDIA Ampere. To druga generacja układów NVIDIA RTX, która gwarantuje olbrzymi wzrost mocy obliczeniowej. Architektura zapewnia nawet dwukrotnie wyższą przepustowość dzięki drugiej generacji rdzeni RT oraz trzeciej generacji rdzeni Tensor.
Wyjątkowo wydajne chłodzenie
Dzięki 7 rurkom cieplnym oraz masywnej płytce stykowej z komorą parową, GPU i VRAM sprawniej i szybciej oddają ciepło do masywnego radiatora. Tam rozprasza je strumień powietrza generowany przez trzy obracające się w przeciwnych kierunkach różnowymiarowe wentylatory. Specjalnie ukształtowane aluminiowe żeberka radiatora usprawniają przepływ powietrza i zwiększają efektywność oddawania ciepła. Całość zamyka backplate wyposażony w otwory wentylacyjne poprawiające cyrkulację powietrza.
Gamingowy design Aorus
Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER już na pierwszy rzut oka wyróżnia się swoim designem. Wbudowane podświetlenie RGB Fusion 2.0 pozwoli Ci rozświetlić obudowę bogactwem wybranych przez Ciebie kolorów i efektów. Wyświetlacz LCD Edge na boku karty wyświetli informacje na temat temperatury GPU, wybrane przez Ciebie animacje lub Twój własny tekst. Wszystkim tym możesz łatwo sterować z poziomu Aorus Engine, która pozwoli także łatwo modyfikować parametry takie jak taktowanie procesora.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3070 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 19000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1875 MHz |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Złącze HDMI | 3 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | Złącze zasilania: 2x 8pin + 1x 6-pin |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17