GIGABYTE RTX4070TI AORUS MASTER 12GB/192 GDDR6X
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
GIGABYTE RTX4070TI AORUS MASTER 12GB GDDR6X


Nowa generacja Ray Tracingu i DLSS 3
Wyprzedzająca swój czas architektura NVIDIA Ada Lovelace wyzwala pełną potęgę ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie. Dzięki mocy obliczeniowej układów GeForce RTX z serii 40 oraz trzeciej generacji rdzeni RT możesz cieszyć się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów jak nigdy wcześniej.
Technika DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływu optycznego w układach graficznych GeForce RTX z serii 40, wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia dodatkowych klatek o wysokiej jakości, znacząco zwiększając wydajność.
Zwycięstwo mierzone w milisekundach z NVIDIA Reflex
NVIDIA Reflex i układy graficzne GeForce RTX z serii 40 zapewniają najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, stwarzając absolutną przewagę podczas rozgrywki. Stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, technika Reflex pozwala szybciej namierzać cel, zapewnia krótszy czas reakcji i najlepszą precyzję celowania w grach turniejowych. Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy wysokich częstotliwościach odświeżania, a także obsługą techniki HDR i wielu innych z technologią NVIDIA G-SYNC.
Rozbudź kreatywność dzięki NVIDIA Studio
Wznieś projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki NVIDIA Studio. Oparte na nowym, dedykowanym sprzęcie karty GeForce RTX z serii 40 udostępniają niezrównany poziom wydajności w renderingu 3D, edycji wideo i projektowaniu graficznym.
W ramach zestawu narzędzi NVIDIA Studio, dla twórców przygotowano platformę współpracy w zakresie projektowania 3D NVIDIA Omniverse. Stworzona, aby przyspieszyć tok pracy, połączyć aplikacje i zasoby w celu szybkiego urzeczywistnienia Twoich pomysłów.
Karty GeForce RTX z serii 40, korzystając z enkodera NVIDIA ósmej generacji (NVENC), wprowadzają nową erę transmitowania w wysokiej jakości dzięki obsłudze kodowania kolejnej generacji AV1.
GeForce Experience i NVIDIA Broadcast
Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo, zrzuty ekranowe oraz transmisje na żywo swoich rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w grach. Wszystko to jest możliwe dzięki oprogramowaniu GeForce Experience. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce RTX z serii 40.
Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształci dowolne pomieszczenie w domowe studio, wznosząc na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i połączenia wideo dzięki potężnym efektom opartym na SI, jak wirtualne tło, usuwanie szumów czy echa pomieszczenia i nie tylko.
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC 12 GB GDDR6X
Zapewnij sobie zastrzyk wydajności na potrzeby gier i efektywnej pracy. Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC 12 GB GDDR6X wykorzystuje architekturę NVIDIA Ada Lovelace, która oferuje nową generację kultowych technologii. Dzięki DLSS 3 oraz Ray Tracingowi możesz cieszyć się rozgrywką przy wysokich FPS i fotorealistycznych efektach. Mroczny design podzespołu z podświetleniem pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu i zbudować typowo gamingową konfigurację.

Chłodzenie WINDFORCE
Unikalny system chłodzenia karty Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC wykorzystuje trzy wentylatory o średnicy 100 mm i specjalnie ukształtowanych łopatkach. Dzięki temu generują mocny strumień powietrza, a przeciwny kierunek obrotu środkowego wentylatora zapobiega turbulencjom. Masywny radiator wykorzystuje gęsto upakowane żeberka połączone ciepłowodami, by efektywnie rozprowadzać energię cieplną. Ta odbierana jest z GPU poprzez dużą komorę parową. System 3D Active automatycznie wyłącza wentylatory, gdy obciążenie karty jest niskie, co pozwala Ci pracować w ciszy.

| SPECYFIKACJA | |
| Seria karty graficznej | GeForce RTX z serii 40 |
| Obsługa Ray tracingu | Tak |
| Układ graficzny | GeForce RTX 4070 Ti |
| GeForce RTX 4070 Ti | PCIe 4.0 x16 |
| Pamięć | 12 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6X |
| GDDR6X | GDDR6X |
| Przepustowość pamięci | 504 GB/s |
| Efektywne taktowanie pamięci | 21000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 2640 MHz |
| Rdzenie CUDA | 7680 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaje wyjść |
HDMI 2.1 - 1 szt.
DisplayPort 1.4 - 3 szt.
|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 4 |
| Obsługiwane biblioteki |
DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6
|
| Złącze zasilania | 16 pin - 1 szt. |
| 16 pin - 1 szt. | 750 W |
| Wymiary | 336 x 140 x 58 mm |
| Format PCB | ATX |
| Dołączone akcesoria |
Instrukcja obsługi
Wspornik
Adapter PCIe 16pin do 2x 8pin
|
| Gwarancja |
36 miesięcy (gwarancja producenta)
|
| Kod producenta |
GV-N407TGAMING OC-12GD
|
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 4070 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 12 GB |
| Taktowanie pamięci | 21000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2640 MHz |
| Rdzenie CUDA | 7680 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17