HP 100 OFFICEJET DRUKARKA PRZENOSNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP 100 OFFICEJET
Ta odporna na wstrząsy, przenośna drukarka biurowa pozwala pracować wydajnie poza biurem. Drukowanie dokumentów profesjonalnej jakości w podróży — bezpośrednio z wybranych modeli notebooków i smartfonów — z wykorzystaniem wbudowanej technologii bezprzewodowej Bluetooth.
Funkcje
Ta niewielka, elegancka drukarka przenośna pozwala zachować wydajność poza biurem
- Drukowanie w momencie wygodnym dla użytkownika — na lotnisku, w hotelu lub podczas spotkania — z wykorzystaniem wbudowanego interfejsu Bluetooth®.
- Zachowanie produktywności w ważnych chwilach – dołączony do zestawu akumulator jonowy pozwala po pełnym naładowaniu wydrukować nawet 500 stron.
- Szybkie generowanie wydruków z prędkością do 22 str./min w czerni i 18 str./min w kolorze, druk z laserową jakością (ISO/IEC 24734) z prędkością do 5 str./min w czerni i 3,5 str./min w kolorze.
- Więcej wydruków dzięki opcjonalnym oryginalnym wkładom atramentowym HP o dużej pojemności.
Możliwość bezpośredniego drukowania z różnego typu urządzeń przenośnych, w tym z wybranych modeli notebooków i telefonów komórkowych
- Technologia Bluetooth® pozwala drukować bezprzewodowo z wybranych modeli notebooków, smartfonów i telefonów komórkowych.
- Urządzenie przenośne zapewnia dodatkowe możliwości — pozwala drukować profesjonalnej jakości dokumenty poza biurem.
- Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów z systemami Windows Mobile® i Android oraz smartfonów BlackBerry.
- Drukowanie pod kontrolą różnych systemów operacyjnych z platform z systemem Windows i komputerów Macintosh.
Zawsze wysoka wydajność – urządzenie zapewniające łatwe i niezawodne drukowanie mobilne
- Łatwe, niezawodne drukowanie — intuicyjny panel sterowania oraz odporna na wstrząsy i upadki obudowa przystosowana do pracy w trudnych warunkach.
- Wskaźnik na panelu sterowania pozwala monitorować czas pracy akumulatora i szybko odłączyć drukarkę od sieci za pomocą wyłącznika interfejsu Bluetooth®.
- Ładowanie i zasilanie za pomocą oferowanego w zestawie zasilacza HP Smart 65 W — zasilacz współpracuje także z notebookiem HP, tak więc nie trzeba mieć kilku zasilaczy.
- Bezobsługowe drukowanie dokumentów wielostronicowych — wbudowany podajnik papieru pozwala załadować nawet 50 arkuszy.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 600x600 dpi |
| Szybkość druku mono | do 22 str./min. |
| Szybkość druku kolor | do 18 str./min. |
| Gramatura papieru | do 250 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 348x175x84 mm |
| Waga | 2,5 kg |
| Inne cechy | Bluetooth 2.0 + EDR;Pamięć 64 MB |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17