HP 1050A DESKJET DRUKARKA WIELOFUNKCYJNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Funkcje
Drukowanie, skanowanie i kopiowanie za pomocą jednego niewielkiego, ekonomicznego, łatwego w obsłudze urządzenia.
-
- Ekonomiczne i łatwe w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie we własnym zakresie.
-
- Niewielkie rozmiary i atrakcyjny styl sprawiają, że urządzenie pasuje do każdego wnętrza.
-
- Wysoka jakość wydruków i kopii — doskonały wybór do codziennego przetwarzania dokumentów.
-
- Można od razu rozpocząć pracę — urządzenie jest proste w obsłudze i można je zainstalować w kilka minut zaraz po rozpakowaniu.
-
- Koniec z długim czekaniem — to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne uruchamia się w ciągu kilku sekund.
Ekonomiczne i niezawodne produkty najlepiej sprzedawanej marki drukarek na świecie.[1]
-
- Ekonomiczne drukarki HP Deskjet — od ponad 20 lat najlepiej sprzedawana marka drukarek na świecie — zapewniają niezawodność i dużą wydajność.
-
- Możliwość drukowania większej liczby stron dzięki opcjonalnym wkładom atramentowym o dużej pojemności.
-
- Roczna ograniczona gwarancja oraz porady i pomoc techniczna HP Total Care umożliwiają bezstresową pracę.
Urządzenie stworzone z myślą o ochronie środowiska pozwala zmniejszać zużycie energii i oszczędzać zasoby.
-
- To urządzenie wielofunkcyjne zgodne z normą ENERGY STAR® pozwala obniżyć zużycie energii.
-
- Oszczędność pieniędzy i zasobów — to energooszczędne urządzenie zużywa o połowę mniej energii w porównaniu z poprzednimi produktami.
-
- Bezpłatny i łatwy recykling — program HP Planet Partners zapewnia odpowiedzialną utylizację zwróconych wkładów.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 16 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 12 str./min. |
| Gramatura papieru | 75-200g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 427x470x249 mm |
| Waga | 3,6 kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17