HP 15-AY157NW I5-7200U/8GB/1TB/R5M430-2GB/W10
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wykonuj wszystkie swoje codzienne zadania na komputerze przenośnym w korzystnej cenie, który jest wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje. Niezawodna, maksymalna wydajność sprawdzonej marki HP.
- Produkt dostępny z systemem Windows 10 Home lub innymi systemami operacyjnymi
Wydajność, na której można polegać
Najnowsze procesory Intel® i duża ilość miejsca na dysku twardym lub SSD w wybranych modelach umożliwiają pracę, rozrywkę, wykonywanie wielu zadań i przechowywanie większej ilości ważnych danych. Niezawodne zasilanie i dyski, którym możesz zaufać.
Wyraziste wyświetlanie
Wyraźny obraz HD pozwala cieszyć się szczegółami zdjęć, filmów i stron internetowych. Ponadto wybrane modele Full HD pozwalają uzyskać jeszcze większe możliwości ekranu.
Wymierna jakość
Życie może być nieprzewidywalne, ale Twój komputer przenośny nie powinien. Niezależnie od tego, czy chodzi o bardzo pilne projekty czy spontaniczne wieczory filmowe, możesz cieszyć się doskonałą wydajnością potwierdzoną w ponad 200 testach.
Windows 10
Pewna praca w znajomym środowisku systemu Windows – z wieloma udoskonaleniami.
Procesory Intel® Core™ 7. generacji
Wysoka wydajność pozwala łatwo sprostać wszystkim wymaganiom pracy wielozadaniowej oraz zapewnia nowe sposoby interakcji z komputerem i lepsze funkcje wideo 4K.
Panel antyrefleksyjny
Ciesz się słońcem i ulubionymi treściami dzięki panelowi antyodblaskowemu. Antyodblaskowy ekran o niskim połysku pozwala korzystać z komputera na zewnątrz.
Ekran HD
Całkiem nowe spojrzenie na Twój cyfrowy świat. Oglądaj filmy i zdjęcia w niesamowitej jakości i szczegółowości HD 1 miliona pikseli.
Dysk twardy
Nie musisz się martwić o swój rosnący zbiór cyfrowych filmów, utworów i zdjęć. Dzięki opcjom pamięci masowych o dużej pojemności możesz zapisywać wszystko i nadal mieć dużo wolnego miejsca.
Opcje DDR4 RAM
Działają sprawniej i bardziej niezawodnie z większymi prędkościami – DDR4 to przyszłość pamięci RAM. Dzięki większej przepustowości wszystko – od pracy wielozadaniowej po granie – odbywa się sprawniej.
Przestrzeń wypełniona wyjątkowym dźwiękiem
Wyjątkowy dźwięk przestrzenny zapewnia realizm muzyki, filmów i gier.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7200U 2x 2.5 GHz (Max 3.1 GHz), 3MB Cache |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon™ R5 M430 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17