HP 15-BSO27NW I5-7200U/8GB/1TB/R520/W10 15.6" 2HP52EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Pracuj cały dzień dzięki stylowemu laptopowi, który zapewnia łączność i sprawne wykonywanie codziennych zadań. Dzięki niezawodnej wydajności i długiemu czasowi pracy akumulatora możesz swobodnie surfować w Internecie, przesyłać dane i mieć stały dostęp do tego, co dla Ciebie najważniejsze.
Komputer, na którym możesz polegać
Najnowsze procesory Intel zapewniają niezawodność, której potrzebujesz do pracy i zabawy. Ciesz się niezwykłą wytrzymałością laptopa zaprojektowanego z myślą o realizacji wszystkich zadań.
Dostęp do tego, co ważne
Zapewnij sobie rozrywkę i bądź w stałym kontakcie z bliskimi i rodziną dzięki doskonałemu ekranowi HD lub FHD (w wybranych modelach) i kamerze internetowej HD w wybranych modelach. Ciesz się swoją ulubioną muzyką, filmami i zdjęciami – przechowuj je w łatwy sposób.
Starannie zaprojektowana. W środku i na zewnątrz.
Zaprojektowany z niezwykłą dbałością o szczegóły laptop HP z ekranem o przekątnej 39,6 cm (15,6″) doskonale pasuje do Twojego stylu życia. Bogate wzornictwo, unikatowe tekstury i chromowany zawias (w wybranych modelach) dodają nieco koloru codziennej rutynie.
Obejmuje:
Windows 10
Pewna praca w znajomym środowisku systemu Windows – z wieloma udoskonaleniami.
Procesory Intel® Core™ 7. generacji
Wysoka wydajność pozwala łatwo sprostać wszystkim wymaganiom pracy wielozadaniowej oraz zapewnia nowe sposoby interakcji z komputerem i lepsze funkcje wideo 4K.
Ekran Full HD
Usiądź wygodnie i ciesz się krystalicznie czystym obrazem dzięki doskonałej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli. Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego wymiaru.
Dysk twardy (1 TB)
Nie musisz się martwić o swój rosnący zbiór cyfrowych filmów, utworów i zdjęć. Dzięki opcjom pamięci masowych o dużej pojemności możesz zapisywać wszystko i nadal mieć dużo wolnego miejsca.
Opcje DDR4 RAM
Działają sprawniej i bardziej niezawodnie z większymi prędkościami – DDR4 to przyszłość pamięci RAM. Dzięki większej przepustowości wszystko – od pracy wielozadaniowej po granie – odbywa się sprawniej.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7200U 2x 2.5 GHz (Max. 3.1 GHz), 3MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | AMD Radeon 520 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17