HP 1510 DESKJET URZ.WIELOFUNKCYJNE+301CMYK+PAPIER
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP 1510 DESKJET
Codzienne drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów za pomocą prostego, przystępnego urządzenia wielofunkcyjnego HP Deskjet. Oszczędność przestrzeni dzięki kompaktowej konstrukcji, która wszędzie się zmieści i zapewnia szybkie drukowanie oraz łatwą konfigurację.Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 1510 jest przeznaczone dla użytkowników domowych o ograniczonym budżecie, poszukujących niedrogiego urządzenia do drukowania, skanowania i kopiowania z szybką konfiguracją i łatwą obsługą.
Funkcje:
Drukarka, skaner, kopiarka — wszystko w jednym, niedrogim urządzeniu
- Prawdziwa wszechstronność — wykonywanie wszystkich zadań za pomocą nieskomplikowanego urządzenia wielofunkcyjnego.
- Za pomocą jednego, ekonomicznego urządzenia można drukować strony internetowe, skanować zdjęcia, kopiować korespondencję i wykonywać inne czynności.
- Przystępne cenowo wkłady atramentowe HP zapewniają drukowanie i kopiowanie tekstu laserowej jakości oraz obrazów w żywych kolorach.
- Opcjonalne wkłady atramentowe o dużej pojemności pozwalają drukować nawet 2,5 razy więcej stron w czerni i 2 razy więcej stron w kolorze1.
Szybkie rozpoczęcie pracy dzięki łatwej konfiguracji i intuicyjnej obsłudze
- Natychmiastowe rozpoczęcie pracy – urządzenie można zainstalować w kilka minut zaraz po rozpakowaniu.
- Drukowanie, skanowanie i kopiowanie za pomocą intuicyjnego urządzenia wielofunkcyjnego — tylko cztery przyciski.
- Wydajność charakterystyczna dla urządzeń HP Deskjet — marki drukarek nr 1 na świecie 2.
- Jeszcze szybsze rozpoczęcie pracy na komputerze HP z systemem Windows® 8.
Oszczędność miejsca dzięki kompaktowej konstrukcji
- Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne zapewnia oszczędność miejsca do pracy i zmieści się praktycznie wszędzie.
- Zawsze pod ręką na biurku lub dyskretnie na półce.
- Drukarka z certyfikatem ENERGY STAR® zapewnia niższe koszty i niższe zużycie energii.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 20 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 16 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 75 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A6;Papier B5;Koperty |
| Wymiary | 425x552x252mm |
| Waga | 3,6kg |
| Inne cechy | W zestawie: czarny wkład atramentowy HP 301, trójkolorowy wkład atramentowy HP 301,Papier HP 210, zasilacz, przewód zasilania, płyta CD z oprogramowaniem, instrukcja instalacji |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17