HP 15S-EQ0028NW R7-3700U/16G/512SSD/W10H/15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP Laptop 15s-eq0028nw
Wydajność przez cały dzień
Bądź na bieżąco z tym, co dla Ciebie naprawdę ważne, dzięki akumulatorowi o długiej żywotności oraz cienkiemu ekranowi z wąskimi obramowaniami. Laptop HP 15,6″ zapewnia wydajną pracę oraz rozrywkę niezależnie od miejsca i cechuje się niezawodnym działaniem oraz dużym ekranem, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo, surfować i szybko wykonywać zadania.

Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | Procesor AMD® Ryzen™ 7 3700U |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Antyrefleksyjna |
| Karta graficzna | AMD Radeon™ RX Vega 10 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | Realtek RTL8821CE 802.11a/b/g/n/ac (1×1) Wi-Fi® z modułem Bluetooth® 4.2 |
| Złącza | 1 port USB 3.1 Gen 1 Type-C™ (tylko transfer danych, przepustowość binarna 5 Gb/s); 2 porty USB 3.1 Gen 1 Type-A (tylko transfer danych); 1 gniazdo sieciowe smart pin; 1 port HDMI 1.4b; 1 gniazdo combo (słuchawki/mikrofon) 1 wieloformatowy czytnik kart pa |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Kamera HP True Vision HD 720p z wbudowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17