HP 15S-EQ2002NW R3-5300U/8GB/256SSD/W10 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Niezawodne działanie
Realizuj zadania w najbardziej pracowitych dniach dzięki wydajnemu, niezawodnemu procesorowi. Większa pamięć zapewnia jeszcze więcej miejsca na wszystkie zdjęcia, filmy i dokumenty, które są dla Ciebie ważne.
Dłuższa i szybsza praca
Akumulator o długiej żywotności i technologia HP Fast Charge umożliwiają pracę, oglądanie i utrzymywanie łączności przez cały dzień. Zintegrowana, precyzyjny panel dotykowy z obsługą technologii wielodotykowej przyspiesza nawigację i zwiększa produktywność.
Bardziej szczegółowy obraz, mniejszy ciężar
Smukły, lekki i zaprojektowany do podróżowania. Zobacz więcej swoich zdjęć, filmów i projektów na ekranie z wąską ramką 6,5 mm.
Mobilne procesory AMD Ryzen™ serii 5000 U
Jeśli częste wideokonferencje, przeglądanie internetu oraz tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji jest dla Ciebie codziennością, to urządzenie napędzane procesorem mobilnym AMD Ryzen™ serii 5000 jest stworzone dla Ciebie.
Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen 3 |
| Model procesora | Ryzen 3 5300U |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | AMD Radeon RX Vega 6 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; Wi-Fi 6 802.11 ax; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | Złącze HDMI, Złącza Audio, USB 3.0 - 2 szt. USB-C - 1 szt. Czytnik kart pamięci: Tak |
| System | Windows 10 Home |
| Waga | Czytnik kart pamięci Tak |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17