HP 15S-EQ2649NW R5-5500U/16G/512/W10 15.6" SILVER
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Niezawodne działanie
Realizuj zadania w najbardziej pracowitych dniach dzięki wydajnemu, niezawodnemu procesorowi. Większa pamięć zapewnia jeszcze więcej miejsca na wszystkie zdjęcia, filmy i dokumenty, które są dla Ciebie ważne.
Mobilne procesory AMD Ryzen™ serii 5000 U
Jeśli częste wideokonferencje, przeglądanie internetu oraz tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji jest dla Ciebie codziennością, to urządzenie napędzane procesorem mobilnym AMD Ryzen™ serii 5000 jest stworzone dla Ciebie.
Obsługa MU-MIMO
Jeśli masz w domu kilka urządzeń MU-MIMO, obsługa MU-MIMO współpracuje z routerem MU-MIMO, maksymalizując ruch sieciowy w celu płynnego korzystania z sieci.
Wi-Fi 5 (2×2) i Bluetooth® 5.0 (802.11a/b/g/n/ac)
Nie przejmuj się więcej brakiem zasięgu czy wolnym połączeniem. Osiągnij stałą łączność z akcesoriami Wi-Fi i Bluetooth® dzięki najnowszej karcie sieciowej Wi-Fi 5 (2×2) WLAN i modułowi Bluetooth® 5.0.
Ekran Full HD
Usiądź wygodnie i ciesz się krystalicznie czystym obrazem dzięki doskonałej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli. Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego wymiaru.
Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | 5 5500U |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | AMD Radeon RX Vega 6 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; Wi-Fi 6 802.11 ax; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | Złącze HDMI, Złącza Audio 1 szt. USB 3.0 2 szt. USB-C 1 szt |
| System | Windows 10 Home |
| Waga | 1.69 |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17