HP 17-E187NR A10-5750M/8/1TB/HD8650/W8.1
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
- Procesor- AMD A10-5750M 4x2,50GHz (max 3,50GHz)
- Pamięć - 8GB DDR3
- Dysk twardy - 1000GB
- Ekran - 17,3" 1600x900
- Windows 8.1
Dane techniczne
| Model procesora | A10-5750M;4x2,50GHz (max 3,50GHz),2x2MB Cache |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon HD8650G |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17