HP 17-P160NW A6-6310/4GB/1TB/W10 17.3'' P1R77EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ten komputer przenośny HP powstał z myślą o doskonałym połączeniu stylu, niezawodności i wspaniałych funkcji. Połączenie stylu i wydajności, które jednocześnie nie nadwyręży Twojego portfela – coś, czym można się podekscytować.
Właściwe funkcje we właściwej cenie
Niezawodna pamięć dyskowa i moc w niedoścignionej cenie.
Jakie odciski palców?
Przełomowa konstrukcja i teksturowana, zapobiegająca powstawaniu odcisków palców powierzchnia zapewnią Ci wyjątkowo stylowy wygląd.
Wydłużony czas pracy akumulatora
Dłuższy czas pracy akumulatora oznacza możliwość spędzenia większej ilości czasu poza domem i w podróży.
Obejmuje:
Windows 10 Home
- System Windows 10 Home jest już dostępny. Pewna praca w znajomym środowisku systemy Windows – z wieloma udoskonaleniami.
System dźwięku DTS Sound+
- Dynamiczny dźwięk zapewnia bogate wrażenia, jak z koncertu, dzięki systemowi DTS Sound+.
Nagrywarka DVD
- Odtwarzaj filmy na płytach DVD dzięki opcjonalnemu, zintegrowanemu napędowi optycznemu – lub nagrywaj własne materiały.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | AMD A6-6310 4 x 1.8GHz/2.4 GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon R4 (APU) |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi Touchpad ;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna ;Klawiatura wyspowa;Gniazdo Kensington MicroSaver |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17