HP 250 G4 3825U/4GB/500GB/W10 15.6'' N0Z99EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Połącz się ze światem dzięki niedrogiemu komputerowi przenośnemu HP 250. Realizuj zadania biznesowe, korzystając z technologii Intel, niezbędnych narzędzi multimedialnych i systemu Windows 10 Pro zainstalowanego na komputerze HP 250. Wytrzymała obudowa pomaga chronić komputer przenośny podczas codziennych wyzwań.
Wytrzymała, mobilna konstrukcja
Możesz mieć pewność, że HP 250 pomoże utrzymać wysokie tempo pracy. Trwała obudowa chroni notebook, aby wyglądał tak profesjonalnie, jak jego użytkownik.
Opracowany dla firm
Dzięki systemowi Windows 10 Pro i mocy procesorów Intel® Core™ i3 lub i5, Pentium™ lub Celeron™ możesz bez obaw realizować swoje projekty.
Liczą się szczegóły
HP, światowy lider w dziedzinie technologii komputerowej i dotykowej, przedstawia w pełni funkcjonalny komputer przenośny zapewniający łączność ze wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi i zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach biznesowych.
Obejmuje
Niech nic Cię nie zatrzyma
Zadbaj o przyszłość Twojej firmy. Komputery HP w pełni wykorzystują możliwości systemu Windows 10 Pro, chroniąc użytkowników przed zagrożeniami i maksymalizując łatwość zarządzania i wydajność na potrzeby firmy.
Proste zarządzanie zasobami informatycznymi w chmurze
Oprogramowanie HP Touchpoint Manager z funkcją Always On Remote Management oferuje użytkownikom dostęp do łatwych w użyciu narzędzi i usług w postaci pojedynczego, działającego w chmurze rozwiązania do zarządzania danymi i zabezpieczeniami.
Wyjątkowa jakość rozrywki
Nie ograniczaj swoich wirtualnych możliwości
Rozmowa twarzą w twarz jest czasami niezastąpiona. Dzięki opcjonalnej kamerze internetowej HP z obrazem HD możesz zawsze cieszyć się najlepszą jakością obrazu podczas wirtualnych konferencji, nawet przy słabym oświetleniu.
Usłysz to. Zobacz to.
Wykorzystaj możliwości konferencji wirtualnych. Tchnij życie w pracę dzięki realistycznemu, przestrzennemu dźwiękowi z głębokim basem i wyraźnymi dialogami z oprogramowaniem DTS Studio Sound™.
Łatwy transfer danych
Szybkie i wygodne gniazdo kart SD pozwala szybko tworzyć kopie zapasowe i przenosić dane na i z komputera HP 250.
Łatwe drukowanie bezprzewodowe
Lepsze wykorzystanie przestrzeni roboczej firmy. Funkcja HP ePrint umożliwia łatwe drukowanie bezprzewodowe bez sterowników.
Dostępny system Windows 10 Pro lub inne systemy operacyjne
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | Pentium 3825U 2x 1.9GHz, 2MB Cache,64-bit, Hyper-Threding Technology |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Klawiatura numeryczna;Multi TouchPad;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17