HP 250 G4 N3050/4/500/W8.1 N0Z81EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Pozostań w kontakcie z niedrogim komputerem przenośnym HP 250. Realizuj zadania biznesowe, korzystając z technologii Intel, niezbędnych narzędzi multimedialnych i systemu Windows 8.1 zainstalowanego na komputerze HP 250. Wytrzymała obudowa pomaga chronić komputer przenośny podczas codziennych wyzwań.
Wytrzymała, mobilna konstrukcja
Możesz mieć pewność, że HP 250 pomoże utrzymać wysokie tempo pracy. Trwała obudowa chroni notebook, aby wyglądał tak profesjonalnie, jak jego użytkownik.
Opracowany dla firm
Dzięki systemowi Windows 8.1 i mocy procesorów Intel® Core™ i3 lub i5, Pentium® lub Celeron® możesz bez obaw realizować swoje projekty.
Liczą się szczegóły
HP, światowy lider w dziedzinie technologii komputerowej i dotykowej, przedstawia w pełni funkcjonalny komputer przenośny zapewniający łączność ze wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi i zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach biznesowych.
Obejmuje
Proste zarządzanie zasobami informatycznymi w chmurze
- Oprogramowanie HP Touchpoint Manager z funkcją Always On Remote Management oferuje użytkownikom dostęp do łatwych w użyciu narzędzi i usług w postaci pojedynczego, działającego w chmurze rozwiązania do zarządzania danymi i zabezpieczeniami.
Wyjątkowa jakość rozrywki
- Opcjonalny napęd SuperMulti DVD+/-RW pomaga zapewnić krystaliczną jakość barw, obrazów i dźwięku podczas odtwarzania płyt DVD do celów związanych z pracą lub rozrywką.
Nie ograniczaj swoich wirtualnych możliwości
Usłysz to. Zobacz to.
- Wykorzystaj możliwości konferencji wirtualnych. Tchnij życie w pracę dzięki realistycznemu, przestrzennemu dźwiękowi z głębokim basem i wyraźnymi dialogami z oprogramowaniem DTS Studio Sound™.
Łatwy transfer danych
Szybkie i wygodne gniazdo kart SD pozwala szybko tworzyć kopie zapasowe i przenosić dane na i z komputera HP 250.
Łatwe drukowanie bezprzewodowe
- Lepsze wykorzystanie przestrzeni roboczej firmy. Funkcja HP ePrint umożliwia łatwe drukowanie bezprzewodowe bez sterowników.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N3050 2x1.6GHz(max. 2.1 GHz),2MB Cache,64bit, |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Multi Touchpad;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17