HP 250 G4 N3050/4GB/500GB/DOS 15.6" M9S72EA LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Połącz się ze światem dzięki niedrogiemu komputerowi przenośnemu HP 250. Realizuj zadania biznesowe, korzystając z technologii Intel i niezbędnych narzędzi multimedialnych. Wytrzymała obudowa pomaga chronić komputer przenośny podczas codziennych wyzwań.
Niedrogi. Przystosowany do zadań biznesowych.
Wytrzymała, mobilna konstrukcja
Możesz mieć pewność, że HP 250 pomoże utrzymać wysokie tempo pracy. Trwała obudowa chroni notebook, aby wyglądał tak profesjonalnie, jak jego użytkownik.
Opracowany dla firm
Dzięki mocy procesorów Intel® Core™ i3 lub i5, Pentium™ lub Celeron™ możesz bez obaw realizować swoje projekty.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N3050 2x 1.6GHz, (Max. 2.16 GHz) 2MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17