HP 250 G5 I3-5005U/4G/128SSD/DVD/W10P 15.6" POLEASINGOWY STAN IDEALNY!
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Połącz się ze światem dzięki niedrogiemu komputerowi przenośnemu HP 250. Realizuj zadania biznesowe, korzystając z technologii Intel®, niezbędnych narzędzi do współpracy i systemu Windows 10 Pro zainstalowanego na komputerze HP 250. Wytrzymała obudowa pomaga chronić komputer przenośny podczas codziennych wyzwań.
- Dostępny system Windows 10 Pro lub inne systemy operacyjne
Wytrzymała, mobilna konstrukcja
Możesz mieć pewność, że HP 250 pomoże utrzymać wysokie tempo pracy. Trwała obudowa chroni notebook, aby wyglądał tak profesjonalnie, jak jego użytkownik.
Opracowany dla firm
Pewna realizacja projektów dzięki systemowi Windows 10 Pro i mocy najnowszych procesorów Intel® Core™ i3/i5 oraz opcjonalną pamięcią DDR4.
Liczą się szczegóły
HP, światowy lider w dziedzinie technologii komputerowej, przedstawia w pełni funkcjonalny komputer przenośny zapewniający łączność z wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi i zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach biznesowych.
Obejmuje
Niech nic Cię nie zatrzyma
Zadbaj o przyszłość Twojej firmy. Komputery HP w pełni wykorzystują możliwości systemu Windows 10 Pro, chroniąc użytkowników przed zagrożeniami i maksymalizując łatwość zarządzania i wydajność na potrzeby firmy.
Proste zarządzanie zasobami informatycznymi w chmurze
Oprogramowanie HP Touchpoint Manager z funkcją Always On Remote Management oferuje użytkownikom dostęp do łatwych w użyciu narzędzi i usług w postaci pojedynczego, działającego w chmurze rozwiązania do zarządzania danymi i zabezpieczeniami.
Wyjątkowa jakość rozrywki
Opcjonalny napęd SuperMulti DVD+/-RW umożliwia oglądanie filmów na DVD i tworzenie kopii zapasowych do pracy.
Wyeliminuj zakłócenia
Oprogramowanie HP Noise Reduction pomoże Ci wyeliminować szumy z otoczenia, w tym dźwięki klawiatury.
Usłysz, zobacz
Wykorzystaj możliwości konferencji wirtualnych. Tchnij życie w pracę dzięki realistycznemu, przestrzennemu dźwiękowi z głębokim basem i wyraźnymi dialogami z oprogramowaniem DTS Studio Sound™.
Ostry, wyraźny obraz
Opcjonalna, dedykowana karta graficzna AMD Radeon™ z maks. 2 GB pamięci wideo w komputerze przenośnym HP 250 zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne na opcjonalnym ekranie FHD.
Zadbaj o ochronę najważniejszych danych
Oprogramowanie sprzętowe Trusted Platform Module (TPM) oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego, pomagając zabezpieczyć dane, wiadomości e-mail i tożsamość użytkowników.
Bezproblemowa łączność
Szybkie połączenia Gigabit LAN i WLAN 802.11ac/Bluetooth® 4.2 Combo.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | I3-5005U |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 128 GB |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel HD 5500 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17