HP 250 G5 N3060/4GB/500GB/W10 15.6" 1NV55ES
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Połącz się ze światem dzięki niedrogiemu komputerowi przenośnemu HP 250. Realizuj zadania biznesowe, korzystając z technologii Intel, niezbędnych narzędzi do współpracy i systemu Windows 10 Pro, opcjonalnie zainstalowanego na komputerze HP 250. Wytrzymała obudowa pomaga chronić komputer przenośny podczas codziennych wyzwań.
Wytrzymała, mobilna konstrukcja
Możesz mieć pewność, że HP 250 pomoże utrzymać wysokie tempo pracy. Trwała obudowa chroni notebook, aby wyglądał tak profesjonalnie, jak jego użytkownik.
Opracowany dla firm
Pewna realizacja projektów dzięki opcjonalnemu systemowi Windows 10 Pro i mocy najnowszych procesorów Intel Core i3/i5 oraz opcjonalną pamięcią DDR4.
Liczą się szczegóły
HP, światowy lider w dziedzinie technologii komputerowej, przedstawia w pełni funkcjonalny komputer przenośny zapewniający łączność z wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi i zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach biznesowych.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N3060 2x 1.6GHz, (Max. 2.148 GHz) 2MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 400 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17