HP 250 G6 N3060/4GB/500GB/W10 15.6" 1TT46EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Połącz się ze światem dzięki niedrogiemu komputerowi przenośnemu HP 250. Realizuj zadania biznesowe, korzystając z technologii Intel®, niezbędnych narzędzi do współpracy i systemu Windows 10 Pro zainstalowanego na komputerze HP 250. Wytrzymała obudowa pomaga chronić komputer przenośny podczas codziennych wyzwań.
Wytrzymała, mobilna konstrukcja
Możesz mieć pewność, że HP 250 pomoże utrzymać wysokie tempo pracy. Trwała obudowa chroni notebook, aby wyglądał tak profesjonalnie, jak jego użytkownik.
Liczą się szczegóły
HP, światowy lider w dziedzinie technologii komputerowej, przedstawia w pełni funkcjonalny komputer przenośny zapewniający łączność ze wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi, zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach biznesowych, wyposażony w porty RJ-45 i VGA.
Niech nic Cię nie zatrzyma
Zadbaj o przyszłość Twojej firmy. Komputery HP w pełni wykorzystują możliwości systemu Windows 10 Pro, chroniąc użytkowników przed zagrożeniami i maksymalizując łatwość zarządzania i wydajność na potrzeby firmy.
Wyjątkowa jakość rozrywki
Opcjonalna nagrywarka DVD5 umożliwia oglądanie filmów DVD i tworzenie kopii zapasowych najważniejszych danych.
Nie ograniczaj swoich wirtualnych możliwości
Rozmowa twarzą w twarz jest czasami niezastąpiona. Dzięki opcjonalnej kamerze internetowej HP z obrazem HD o szerokim zakresie dynamiki (WDR) możesz zawsze cieszyć się najlepszą jakością obrazu, nawet przy słabym oświetleniu.
Wyeliminuj zakłócenia
Oprogramowanie HP Noise Cancellation pomoże wyeliminować zakłócenia z otoczenia, w tym dźwięki klawiatury.
Wszystkie potrzebne porty i gniazda
Szybkie podłączanie do urządzeń peryferyjnych w biurze lub w domu dzięki portom starszego typu, takim jak RJ-45 i VGA. Szybkie i wygodne gniazdo kart SD umożliwia błyskawiczne tworzenie kopii zapasowych i przenoszenie danych między komputerem HP 250 i innymi nośnikami.
Zadbaj o ochronę najważniejszych danych
Oprogramowanie układowe Trusted Platform Module (TPM) oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego, pomagając zabezpieczyć dane, wiadomości e-mail i tożsamość użytkowników.
Bezproblemowa łączność
Szybkie połączenia Gigabit LAN i WLAN 802.11ac/Bluetooth® 4.2 Combo.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N3060 2x 1.6GHz, (Max. 2.148 GHz) 2MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 400 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17