HP 250 I5-4210U/4/500G/W8.1 J0Y18EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Pozostań w kontakcie z niedrogim komputerem przenośnym HP 250 G3. Realizuj zadania biznesowe, korzystając z technologii Intel, niezbędnych narzędzi multimedialnych i systemu Windows 8.1 zainstalowanego na komputerze HP 250. Wytrzymała obudowa pomaga chronić komputer przenośny podczas codziennych wyzwań.
Przeznaczony do zastosowań mobilnych
Możesz mieć pewność, że HP 250 pomoże utrzymać wysokie tempo pracy. Trwała obudowa chroni notebook, aby wyglądał tak profesjonalnie, jak jego użytkownik.Komputer HP 250 można łatwo przenosić ze sobą ze spotkania na spotkanie. Ciesz się doskonałym obrazem na ekranie HD o przekątnej 39,6 cm (15,6") bez poświęcania mobilności komputera. Wybór ekranu z powłoką antyrefleksyjną ułatwi czytanie przy niemal dowolnym oświetleniu.
Opracowany dla firm
Projektuj efektowną grafikę z zachowaniem pełnej szybkości komputera przenośnego dzięki zintegrowanemu układowi graficznemu Intel. Możesz również wybrać oddzielną kartę graficzną na potrzeby bardziej wymagających dzieł wizualnych. Kontaktuj się ze współpracownikami przez Internet i pocztę elektroniczną w biurze lub w ulubionych punktach dostępowych dzięki łączności Wi-Fi CERTIFIED™ WLAN.
Liczą się szczegóły
HP, światowy lider w technologii komputerowej, oferuje teraz system Windows 8.1 w szerokiej ofercie produktów zaprojektowanych na potrzeby biznesu. Uzyskaj zabezpieczenia klasy korporacyjnej, aby chronić dane i urządzenia. Funkcjonalność systemu Windows 8.1. Wyższy poziom jakości z HP.Fabrycznie zainstalowane oprogramowanie pozwala wyświetlać najwyższej jakości multimedia podczas szkoleń czy pokazów sprzedażowych. Wbudowane głośniki zapewniają również wyjątkową jakość dźwięku.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-4210U 2x1.7GHz(max. 2.7GHz),3MB Cache, 64-bit;HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 4400 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane 2 głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Gniazdo Security Lock;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Multi Touchpad |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17