HP 250 N2840/2/500/W8BING K3W90EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Pozostań w kontakcie z niedrogim komputerem przenośnym HP 250 G3. Realizuj zadania biznesowe, korzystając z technologii Intel, niezbędnych narzędzi multimedialnych i systemu Windows 8.1 zainstalowanego na komputerze HP 250. Wytrzymała obudowa pomaga chronić komputer przenośny podczas codziennych wyzwań.
Przeznaczony do zastosowań mobilnych
Możesz mieć pewność, że HP 250 pomoże utrzymać wysokie tempo pracy. Trwała obudowa chroni notebook, aby wyglądał tak profesjonalnie, jak jego użytkownik.
Komputer HP 250 można łatwo przenosić ze sobą ze spotkania na spotkanie. Ciesz się doskonałym obrazem na ekranie HD2 o przekątnej 39,6 cm (15,6") bez poświęcania mobilności komputera. Wybór ekranu z powłoką antyrefleksyjną ułatwi czytanie przy niemal dowolnym oświetleniu.
Opracowany dla firm
Pewnie realizuj projekty, korzystając z mocy czwartej generacji dwurdzeniowych procesorów Core i3 lub i5 Pentium lub Celeron.
Projektuj efektowną grafikę z zachowaniem pełnej szybkości komputera przenośnego dzięki zintegrowanemu układowi graficznemu Intel.
Kontaktuj się ze współpracownikami przez Internet i pocztę elektroniczną w biurze lub w ulubionych punktach dostępowych dzięki łączności Wi-Fi CERTIFIED.
Liczą się szczegóły
HP, światowy lider w technologii komputerowej, oferuje teraz system Windows 8.1 w szerokiej ofercie produktów zaprojektowanych na potrzeby biznesu. Uzyskaj zabezpieczenia klasy korporacyjnej, aby chronić dane i urządzenia. Funkcjonalność systemu Windows 8.1. Wyższy poziom jakości z HP.
Fabrycznie zainstalowane oprogramowanie pozwala wyświetlać najwyższej jakości multimedia podczas szkoleń czy pokazów sprzedażowych. Wbudowane głośniki zapewniają również wyjątkową jakość dźwięku.
Komputer można podłączyć do większych monitorów HD za pośrednictwem portu HDMI, aby zwiększyć atrakcyjność prezentacji.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N2840 2x2.16GHz(max. 2.58 GHz),1MB Cache,64bit, |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;HD Audio; Wbudowane głośniki stereo; Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi Touchpad;Klawiatura numeryczna; Klawiatura wyspowa;Slot na Security Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17