HP 2510 DESKJET DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Funkcje
Zrób więcej mniejszym kosztem — nawet dwa razy więcej stron za tę samą cenę.
-
- Profesjonalne wydruki można uzyskać niskim kosztem — nawet dwa razy więcej stron za tę samą cenę.
-
- Jakość druku jest porównywalna z drukiem laserowym w przypadku tekstu czarnego. Oryginalne wkłady atramentowe HP zapewniają wyjątkowo żywe kolory.
-
- Za pomocą jednego, ekonomicznego urządzenia można drukować strony internetowe, skanować zdjęcia, kopiować korespondencję i wykonywać inne czynności.
-
- Urządzenie oferuje ekonomiczny i niezawodny mechanizm drukarek HP Deskjet — najpopularniejszej marki drukarek na świecie od ponad 20 lat.
Zapewnia doskonałe rezultaty dzięki pięknym kolorom i opcji druku bez obramowania.
-
- Funkcja drukowania na krawędzi papieru pozwala uzyskać profesjonalny wygląd dokumentów i drukować zdjęcia bez obramowań.
-
- Urządzenie pozwala tworzyć w domu efektowne ulotki, prezentacje i materiały marketingowe.
-
- Prędkość druku dokumentów jest zgodna ze standardem ISO (porównywalna z prędkością drukarek laserowych) — do 8 str./min w czerni i 5 str./min w kolorze.
-
- To urządzenie wielofunkcyjne zgodne z normą ENERGY STAR® pozwala obniżyć zużycie energii.
Dzięki prostej konfiguracji i łatwej obsłudze pracę można rozpocząć w kilka minut.
-
- Można od razu rozpocząć pracę — urządzenie jest proste w obsłudze i można je zainstalować w kilka minut zaraz po rozpakowaniu.
-
- Wbudowany wyświetlacz graficzny ułatwia sterowanie narzędziami do drukowania, skanowania i kopiowania.
-
- Dzięki przyciskom zmniejszania i powiększania można dopasowywać rozmiary kopiowanych obrazów i tekstów.
-
- Koniec z długim czekaniem — to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne uruchamia się w ciągu kilku sekund.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 7,5 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 4,5 str./min. |
| Gramatura papieru | 75 - 170g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 1200 x 1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 251 x 431 x 438 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17