HP 255 G4 E1-6015/4/500/W7HP M9T13EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wytrzymały komputer przenośny HP 255 to gwarancja niezawodności. Wyposażony na potrzeby zadań biznesowych i gotowy do drogi z systemem Windows 7 i imponująco wydajnymi procesorami AMD APU. To przystępnie wyceniony komputer oferujący najważniejsze narzędzia multimedialne.
Wytrzymała, mobilna konstrukcja
Możesz mieć pewność, że HP 255 pomoże utrzymać wysokie tempo pracy. Trwała obudowa chroni komputer przenośny, aby wyglądał tak profesjonalnie, jak jego użytkownik.
Wydajność i ekonomiczność
Intuicyjny system Windows 7 oraz wydajne, ekonomiczne i energooszczędne procesory AMD APU pomogą zwiększyć wydajność pracy.
Liczą się szczegóły
HP, światowy lider w dziedzinie technologii komputerowej i dotykowej, przedstawia w pełni funkcjonalny komputer przenośny zapewniający łączność z wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi i zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach biznesowych.
Obejmuje
Proste zarządzanie zasobami informatycznymi w chmurze
- Oprogramowanie HP Touchpoint Manager z funkcją Always On Remote Management oferuje użytkownikom dostęp do łatwych w użyciu narzędzi i usług w postaci pojedynczego, działającego w chmurze rozwiązania do zarządzania danymi i zabezpieczeniami.
Wyjątkowa jakość rozrywki
- Opcjonalny napęd SuperMulti DVD+/-RW pomaga zapewnić krystaliczną jakość barw, obrazów i dźwięku podczas odtwarzania płyt DVD do celów związanych z pracą lub rozrywką.
Nie ograniczaj swoich wirtualnych możliwości
Usłysz to. Zobacz to.
- Wykorzystaj możliwości konferencji wirtualnych. Tchnij życie w pracę dzięki realistycznemu, przestrzennemu dźwiękowi z głębokim basem i wyraźnymi dialogami z oprogramowaniem DTS Studio Sound™.
Łatwy transfer danych
- Szybkie i wygodne gniazdo kart SD pozwala szybko tworzyć kopie zapasowe i przenosić dane na i z komputera HP 255.
Łatwe drukowanie bezprzewodowe
- Lepsze wykorzystanie przestrzeni roboczej firmy. Funkcja HP ePrint umożliwia łatwe drukowanie bezprzewodowe bez sterowników.
Dane techniczne
| Procesor | AMD |
| Model procesora | AMD E1-6015 (2x 1.4GHz), 1MB Cache, 64 bit |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Karta graficzna AMD Radeon™ R2 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Gniazdo Kensington Lock;Klawiatura wyspowa;Klawiatura numeryczna; W zestawie Płyta z Windows 7 Home premium 64 bit |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17