HP 255 G9 R5-5625U/8G/512SSD/W11P 15.6" 6F2C5EA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop HP 255 G9
(6F2C5EA)

Opracowany dla firm
Laptop HP 255 G9 oferuje podstawowe funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji, którą można wszędzie ze sobą zabrać. 15,6-calowy ekran o dużym współczynniku proporcji do obudowy, wydajny procesor AMD Ryzen™, szybka pamięć RAM i optymalna pamięć masowa dostarczają potrzebnej wydajności, a pomocne porty pozwalają podłączyć różne urządzenia peryferyjne – wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

Stworzony do pracy i rozrywki
Przyjazny dla budżetu i gotowy do pracy w firmie laptop HP 255 G9 dostarcza potrzebną moc i wydajne funkcje w smukłej i lekkiej konstrukcji z 15,6-calowym ekranem. Prowadź efektywne spotkania, dzięki zintegrowanej kamerze, opartej na SI funkcji redukcji hałasów oraz układowi dwóch mikrofonów. Przenośność Twojego komputera i niezawodność szybkiego połączenia określa, gdzie możesz pracować. Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki gigabitowej prędkości Wi-Fi 6. Wbudowany układ zabezpieczający Trusted Platform Module (TPM) zapewnia sprzętowe klucze szyfrowania, które pomagają zabezpieczyć dane, pocztę e-mail i poświadczenia użytkownika.
| Nazwa: | HP 255 G9 |
| Opis: | HP 255 G9 Notebook - AMD Ryzen 5 5625U / 2.3 GHz - Win 11 Pro - Radeon Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, HP Value - 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 5 |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 5 5625U / 2.3 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.3 GHz |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Cechy: | AMD Freesync Technology |
| Pamięć | |
| RAM: | 8 GB |
| Technologia: | DDR4 SDRAM - bez ECC |
| Szybkość: | 3200 MHz |
| Szybkość Znamionowa: | 3200 MHz |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2280 |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 15.6" |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Jasność obrazu: | 250 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| Aparat fotograficzny: | Tak - HD |
| Rozdzielczości wideo: | 720p |
| Cechy kamery: | Temporal Noise Reduction |
| Dźwięk: | Dwa głosniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3247 |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Wielodotykowy touchpad, funkcja gestów, precyzyjny panel dotykowy, gładzik z certyfikatem PTP |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Klasa Bluetooth: | Klasa 2 |
| Kontroler bezprzewodowy: | PCI Express Mini Card (M.2) |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111HSH |
| Protokół zdalnego zarządzania: | SNMP 2 |
| Charakterystyka: | Miracast, Wake-on-LAN (WOL), funkcja dual stream (2x2), MU-MIMO |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.11d, IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, CERTYFIKAT Wi-Fi, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 41 Wh |
| Czas pracy: | Do 10.25 godziny |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 115/230 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 45 wat, 19.5 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Interfejsy: | Słuchawki/mikrofon combo jack USB-C 3.2 Gen 1 HDMI LAN 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta Pamięci SD, karta SDHC, karta SDXC) |
| Informacje dodatkowe: | |
| Ochrona: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy: | HP Fast Charge |
| Akcesoria w zestawie: | HP 45 Watt Smart nPFC AC Adapter |
| Zgodność z normami: | UL, VCCI, BSMI, SABS, CCC, FCC, A-Tick, ICES, KC, CU-EAC, słabe światło halogenowe, ICCP |
| Wersja językowa: | Język: polski / region: Polska |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.99 cm |
| Waga: | 1.74 kg |
Dane techniczne
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 5625U |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | AMD Radeon Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Karta muzyczna | Realtek ALC3247 |
| Połączenia sieciowe | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Złącza | Słuchawki/mikrofon combo jack USB-C 3.2 Gen 1 HDMI LAN 2 x USB 3.2 Gen 1, Tak (Karta Pamięci SD, karta SDHC, karta SDXC) |
| System | Windows 11 Pro |
| Waga | 1.74 kg |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17