HP 3525 DESKJET WIFI URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zrób więcej mniejszym kosztem — nawet 2 razy więcej wydrukowanych stron za tę samą cenę.
-
- Zyskaj więcej profesjonalnych wydruków mniejszym kosztem — nawet 2 razy więcej stron za tę samą cenę
-
- Drukuj, korzystając z ekonomicznych osobnych wkładów atramentowych; każdy wkład można wymieniać osobno, dopiero gdy jest to konieczne.
-
- Korzystaj z niezawodnych i ekonomicznych drukarek HP Deskjet — od ponad 20 lat najlepiej sprzedającej się marki drukarek na świecie
-
- Drukuj doskonałej jakości dokumenty i zdjęcia, wykonuj szybkie kopie i skany dokumentów, a nawet korzystaj z dostępu do treści internetowych.
Korzystaj z niedrogich wydruków jedno- i dwustronnych dzięki osobnym wkładom atramentowym HP.
-
- Oszczędzaj czas i papier podczas drukowania oraz kopiowania, dzięki możliwości automatycznego drukowania dwustronnego.
-
- Drukuj na całej powierzchni papieru, tworząc profesjonalne dokumenty bez marginesów, zdjęcia, ulotki itp.
-
- Drukuj, skanuj, kopiuj i uzyskuj dostęp do programu HP Quickforms za pomocą intuicyjnych przycisków i wygodnego monochromatycznego wyświetlacza.
-
- Każdego dnia drukuj wysokiej jakości dokumenty z prędkością zgodną ze standardem ISO (porównywalna z prędkością drukarek laserowych) — do 8 str./min w czerni i 7,5 str./min w kolorze.
Korzystaj z łatwego druku bezprzewodowego — niemal z każdego miejsca.
-
- Korzystaj z usługi drukowania mobilnego HP ePrint — teraz możesz drukować ze smartfona lub tabletu niemal z dowolnego miejsca
-
- Korzystaj z prostego drukowania i udostępniania: połącz się z siecią bezprzewodową dzięki technologii HP Auto Wireless Connect.
-
- Drukuj bezpośrednio ze smartfona lub innego urządzenia bezprzewodowego, korzystając z sieci bezprzewodowej, za pomocą aplikacji drukowania mobilnego HP.
-
- Drukuj wiadomości e-mail, zdjęcia, strony WWW i inne treści bezpośrednio z urządzeń iPad®, iPhone® lub iPod touch® z technologią AirPrint™.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 8 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 7 str./min. |
| Gramatura papieru | 75-200g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 440x381x440 mm |
| Waga | 5 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17