HP 3635 URZADZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP 3635
Prostota dzięki niezawodnemu urządzeniu wielofunkcyjnemu w przystępnej cenie. Drukuj w najłatwiejszy sposób z poziomu smartfona lub tabletu – i oszczędzaj dzięki niedrogim wkładom atramentowym HP. Szybkie drukowanie, skanowanie i kopiowanie od razu po wyjęciu z opakowania.
Funkcje
Wysokiej jakości wydruki w przystępnej cenie
- Wysokiej jakości wydruki wszystkich zdjęć i dokumentów, jakich potrzebujesz, na korzystnych warunkach dzięki wkładom atramentowym HP dostępnym w najniższych cenach.
- Wydruki wysokiej jakości za każdym razem za pomocą marki drukarek nr 1 na świecie.
Łatwe drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych
- Szybkie rozpoczęcie drukowania i nawiązanie połączenia dzięki łatwej konfiguracji z poziomu smartfona, tabletu lub komputera.
- Podłącz smartfona lub tablet bezpośrednio do drukarki i drukuj z łatwością bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią.
- Zarządzaj zadaniami drukowania i skanowania w ruchu z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji mobilnej HP All-in-One Printer Remote.
- Łatwe drukowanie z poziomu różnych smartfonów i tabletów. Wydruki wyglądają doskonale – nawet bez nadzoru użytkownika.
Wszystko, czego potrzebujesz – natychmiast
- Łatwiejsza realizacja zadań. Panel wyświetlacza z prostymi ikonami do kontrolowania funkcji drukowania, skanowania i kopiowania.
- Najlepsza jakość wydruków. Drukowanie zdjęć, ulotek i innych dokumentów bez marginesów – w domu.
- Gotowość urządzenia do pracy tuż po wyjęciu z opakowania oraz automatyczne łączenie z siecią bezprzewodową.
- Dostęp do kolorowych stron, instrukcji, kuponów i nie tylko z bezpłatnymi materiałami eksploatacyjnymi HP – dostarczanymi w terminie ustalonym przez klienta.
Produkt stworzony dla Twojego stylu życia
- Oszczędność przestrzeni dzięki kompaktowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu, które mieści się na biurku, półce lub w dowolnym miejscu, w jakim go potrzebujesz.
- Drukuj z dowolnego pomieszczenia – bez przerw w pracy. Opcjonalny tryb cichej pracy pomaga zapewnić jak najmniejszy poziom hałasu.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono do 1200 x 1200 dpi;Kolor do 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 20 str./min. |
| Szybkość druku kolor | do 16 str./min. |
| Gramatura papieru | 90 - 300 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;B5;A6;koperty DL |
| Wymiary | 438x158x308 mm |
| Waga | 4 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z urządzeń mobilnych |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17