HP 3785 DESKJET DRUKARKA T8W46C
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
To najmniejsze na świecie urządzenie wielofunkcyjne pozwala oszczędzać przestrzeń i pieniądze, oferując jednocześnie możliwość drukowania bezprzewodowego. Tanie wkłady atramentowe i wysoka wydajność w rewelacyjnej, stylowej drukarce o niewielkich wymiarach. Drukowanie, skanowanie i kopiowanie przy użyciu niemal każdego urządzenia mobilnego.
Funkcje
Niewielkie urządzenie wielofunkcyjne oferujące duże możliwości
- To najmniejsze na świecie urządzenie wielofunkcyjne zapewnia oszczędność przestrzeni, oferując jednocześnie niezbędną wydajność.
- Technologia HP Scroll Scan pozwala na łatwe wykonywanie większości zadań skanowania z różnych rodzajów papieru.
- To urządzenie wielofunkcyjne o niezwykle małych wymiarach zostało zaprojektowane tak, by pasowało wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.
- Dzięki eleganckiej konstrukcji i barwom przyciągającym wzrok możesz zaprezentować swój własny styl.
Szybkie drukowanie bezpośrednio z urządzenia mobilnego.
- Najłatwiejszy sposób na drukowanie dokumentów, zdjęć i innych materiałów przy użyciu urządzeń z systemem Windows lub Android albo urządzeń firmy Apple.
- Podłącz smartfon lub tablet bezpośrednio do drukarki i drukuj w łatwy sposób bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią.
- Szybkie podłączenie i rozpoczęcie drukowania dzięki prostej konfiguracji za pomocą smartfonu lub tabletu.
- Możliwość skanowania dowolnych obiektów w podróży przy użyciu aplikacji mobilnej HP All-in-One Printer Remote na smartfonie lub tablecie.
Dostosowane do Twojego budżetu i Twoich potrzeb
- Szybkie i łatwe bezprzewodowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie dowolnych materiałów za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego w korzystnej cenie.
- Wysoka jakość wydruków dzięki oryginalnym wkładom atramentowym HP, oferowanym w korzystnej cenie.
- Oryginalne wkłady atramentowe HP można bezpłatnie poddać recyklingowi za pośrednictwem programu HP Planet Partners.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 4800 x 1200 dpi;Kolor - 1200 x 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 19 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 15 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 300 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | 600 x 600 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | B5;A5;A4 |
| Wymiary | 404x141x177mm |
| Waga | 2.3 kg |
| Inne cechy | Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów;Wyświetlacz |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17