HP 419 INK TANK WIRELESS DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Najlepsza w klasie jakość druku. Wyjątkowo niski koszt wydruku strony

Pod tym pozornie normalnym frontem, ukryty został pasek ARGB (z funkcją RGBTęcza), za pomocą którego sterujesz swoim nastrojem, charakterem, emocjami, klimatem, stanem ducha… no i kolorami obudowy KRUX Halo. Po jednorazowym jego użyciu nie będziesz już w stanie go ignorować. Ty właśnie jesteś panem szaleństwa tej obudowy! Atrakcje jednak nie kończą się na tym, bo również wewnętrzny wentylator wyposażony został w efekt RGBTęcza!
Czyste i łatwe uzupełnianie

Opracowany przez HP system łatwego uzupełniania atramentu z butelek, które zapobiegają jego wyciekaniu
Zdjęcia i dokumenty, które zachowają trwałość nawet do 22 razy dłużej


Sprawdź, jak poniższe zdjęcie wygląda po 25 latach symulowanej ekspozycji na światło
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 8 str./min |
| Szybkość druku kolor | do 5 str./min |
| Gramatura papieru | do 300 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | 600 x 300 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 525 mm [S] x 158 mm [W] x 310 mm [G] |
| Waga | 4,67 kg |
| Inne cechy | Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17