HP 430 G3 I7-5500U/8/500/W7P-W10P N0Z32EA 13.3"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Cienka, lekka i wytrzymała konstrukcja komputera HP ProBook 430 oferuje pracownikom mobilnym narzędzia wymagane do wydajnej pracy w podróży. Ten komputer ProBook został wyposażony tak, aby zagwarantować wydajność i bezpieczeństwo wymagane przez mobilnych pracowników.
Stworzony z myślą o pracownikach korporacji oraz małych i średnich firm, którzy wymagają przystępnego cenowo połączenia nowoczesnych technologii, niezbędnych funkcji ochrony oraz narzędzi multimedialnych
- Windows 7 Professional 64 (dostępny poprzez możliwość zmiany wersji Windows 10 Pro 64 na niższą)
Projektowany z myślą o mobilności
HP ProBook 430 o przekątnej 33,8 cm (13,3”) z nową osłoną ekranu LCD w kolorze głębokiej czerni pozwala podróżować z klasą. Wzmocniona aluminium płyta klawiatury i 120 000 godzin testów przeprowadzonych przez firmę HP zapewni Ci poczucie pewności podczas realizacji codziennych zadań.
Wydajne przetwarzanie
Procesory Intel® Core™ 5. generacji umożliwiają błyskawiczną realizację projektów, natomiast różnorodne opcje dysków twardych i napędów SSD pozwalają dostosować komputer do potrzeb użytkownika.
Ochrona danych i urządzeń
Kompleksowe zabezpieczenia, takie jak technologia HP BIOSphere i wbudowany układ TPM, pomagają chronić wrażliwe dane.
Realistyczne wrażenia
Komfort korzystania z komputera HP ProBook 430 użytkownicy zawdzięczają dużej żywotności akumulatora oraz funkcjom zaprojektowanym z myślą o doskonałych efektach wizualnych i dźwiękowych, z opcjami takimi jak ekran HD, ekran dotykowy HD i system dźwięku DTS Studio Sound™.
Obejmuje
Niech nic Cię nie zatrzyma
Wydajność pracy w każdej sytuacji. Poznaj nowe funkcje systemu Windows 10 Pro zainstalowanego na cienkim, lekkim komputerze HP ProBook 430 z opcjonalnym ekranem dotykowym.
Testowany z myślą o wydajności przez cały okres eksploatacji
Dzięki komputerowi ProBook, który został zaprojektowany zgodnie z wymogami testów MIL-STD 810G, ogrom pracy nigdy Cię nie przytłoczy.
Zadbaj o ochronę najważniejszych danych
Układ TPM zapewnia ochronę danych o znaczeniu krytycznym dzięki wykorzystaniu sprzętowych kluczy szyfrujących.
Ochrona przed zalaniem niewielką ilością płynu
Odporna na zalanie klawiatura HP Premium pomaga chronić komputer ProBook przed zalaniem niewielką ilością płynu.
Proaktywne monitorowanie i rozwiązywanie problemów
Unikaj nieprzyjemnych niespodzianek dzięki monitorowaniu stanu urządzenia i wdrażaniu strategii bezpieczeństwa. Aplikacja HP Touchpoint Manager umożliwia pracownikom działu informatycznego szybkie likwidowanie zagrożeń, aby zapewnić pełną funkcjonalność urządzeń oraz produktywność pracowników.
Zabezpieczenia dostosowane do wymogów użytkownika
Rozwiązanie HP BIOSphere zwiększa bezpieczeństwo i pozwala przechowywać ważne dane i systemy pod kluczem dzięki konfigurowalnym funkcjom uwierzytelniania i hasłom na poziomie systemu BIOS.
Opcje pamięci masowej
Optymalizacja pamięci masowej z najnowszymi, wysokowydajnymi opcjami pamięci masowej firmy HP.
Łączność w każdym miejscu
Szybka, niezawodna łączność bezprzewodowa dzięki wbudowanej technologii Wi-Fi i modułowi Bluetooth®.
-
- Windows 7 Professional 64 (dostępny poprzez możliwość zmiany wersji Windows 10 Pro 64 na niższą)
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-5500U 2x2.4 GHz(max. 3GHz),4MB Cache,64-bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 5500 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | DTS Sound+; Wbudowane 2 głośniki ;Wbudowane 2 mikrofony |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad;Klawiatura odporna na zalanie ;Klawiatura wyspowa;Szczotkowane aluminium;Czytnik linii papilarnych ;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17