HP 4729 ULTRA INK ADVANTAGE DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zapewnij sobie wszystko, czego potrzebujesz. Urządzenie wielofunkcyjne HP i wkłady atramentowe o bardzo wysokiej wydajności zapewniają możliwość wydruku tysięcy stron w wyjątkowej jakości. Drukuj w najłatwiejszy sposób z poziomu smartfona lub tabletu. Zachowaj wyjątkowo niski koszt wydruku na stronę.
Funkcje
Uzyskaj więcej wydruków w niezmiennej jakości HP
- Do 3000 stron. W zestawie znajdują się dwa czarne wkłady (1500 str.).
- Uzyskuj wydruki o znakomitej jakości. Ten czysty i niezawodny system jest łatwy w obsłudze, a także pozwala zaoszczędzić czas, papier i pieniądze.
- Poświęcaj mniej czasu na wymianę atramentu. Zyskaj wyjątkowe wydruki dzięki wykorzystaniu trwałych, oryginalnych wkładów atramentowych HP.
- Program HP Planet Partners umożliwia łatwy recykling oryginalnych wkładów HP – nigdy nie są wysyłane na wysypiska śmieci ani odsprzedawane.
Ciesz się łatwym drukowaniem z poziomu urządzeń mobilnych
- Twoje urządzenie, Twój wybór. Łatwe drukowanie dokumentów i zdjęć ze smartfonów i tabletów.
- Szybkie rozpoczęcie drukowania i nawiązanie połączenia dzięki łatwej konfiguracji z poziomu smartfona, tabletu lub komputera.
- Podłącz smartfona lub tablet bezpośrednio do drukarki i drukuj z łatwością bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią.
- Zarządzaj zadaniami druku i skanowania w ruchu z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji mobilnej HP All-in-One Printer Remote.
Oferuje wspaniałą jakość druku
- Drukowanie codziennych dokumentów z ostrzejszymi liniami, ciemniejszymi obszarami czarnymi i mniejszą ilością smug na papierach ColorLok®.
- Najlepsza jakość wydruków. Drukowanie dokumentów w laserowej jakości bez marginesów – bezpośrednio w domu i w biurze.
- Oryginalne wkłady atramentowe HP umożliwiające drukowanie trwałych kolorowych zdjęć odpornych na wodę i rozmazywanie, które nie wyblakną nawet po wielu latach.
- To niezawodne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wydruki wysokiej jakości za każdym razem.
Wszystko, czego potrzebujesz – natychmiast
- Łatwiejsza realizacja zadań. Panel wyświetlacza z prostymi ikonami do kontrolowania funkcji drukowania, skanowania i kopiowania.
- Nie musisz czekać – gotowość urządzenia do pracy tuż po wyjęciu z opakowania oraz automatyczne łączenie z siecią bezprzewodową.
- Możliwość skupienia się na pracy. Opcjonalny tryb cichej pracy pomaga zapewnić jak najmniejszy poziom hałasu.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 1200x1200 dpi;Kolor - 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 7,5 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 5,5 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 90 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;B5;A6;koperty (DL);100 x 150 mm |
| Wymiary | 438x310x158mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z urządzeń mobilnych |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17