HP 5510 PHOTOSMART WIFI DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Korzystaj z prostych w obsłudze funkcji drukowania bezprzewodowego HP ePrint i HP Auto Wireless Connect.
-
- Korzystaj z prostego drukowania i udostępniania: podłącz się do sieci bezprzewodowej dzięki technologii HP Auto Wireless Connect.
-
- Odkryj swobodę mobilnego drukowania HP ePrint – drukuj co chcesz, gdziekolwiek jesteś.
-
- Drukowanie wiadomości, zdjęć, stron WWW i innych elementów bezpośrednio z urządzeń iPad®, iPhone® lub iPod touch® z technologią AirPrint™.
-
- Aplikacje HP do druku z urządzeń przenośnych umożliwiają bezpośrednie drukowanie telefonów smartphone za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.
Drukuj zawartość stron WWW bez korzystania z komputera, posługując się kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 6,0 cm i licznymi aplikacjami.
-
- Korzystaj z intuicyjnego, łatwego w obsłudze kolorowego ekranu dotykowego, aby drukować, kopiować i skanować – nawet zawartość stron WWW – bez korzystania z komputera.
-
- Korzystaj z prostych w obsłudze aplikacji w celu drukowania łamigłówek Sudoku, kolorowanek itp.
-
- Użyj funkcji HP Quick Forms, która umożliwia drukowanie szablonów, takich jak kalendarze, gry i strony z notatnika.
-
- Ciesz się sterowaniem za pomocą dotyku – drukuj zdjęcia i dokumenty, kopiuj i skanuj korzystając z kolorowego ekranu dotykowego.
Uzyskuj rewelacyjną jakość wydruków korzystając z niedrogich, osobnych wkładów atramentowych HP.
-
- Niedrogie, oddzielne wkłady atramentowe; Opcjonalne wkłady atramentowe o dużej pojemności do częstego drukowania.
-
- Zgrabna i stylowa konstrukcja mieszcząca się na półce lub biblioteczce.
-
- Drukuj profesjonalnej jakości zdjęcia bez marginesów – idealnie nadające się do oprawienia, umieszczenia w albumie lub podarowania bliskiej osobie.
-
- Wybierz oryginalne wkłady atramentowe HP, gwarantujące wysoką jakość oraz niezawodne drukowanie i kopiowanie.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 22 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 21 str./min. |
| Gramatura papieru | 75-200g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 436x325x146 mm |
| Waga | 5 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD dotykowy |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17