HP 5525 DESKJET WIFI DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zrób więcej mniejszym kosztem — nawet 2 razy więcej wydrukowanych stron za tę samą cenę.
-
- Zyskaj więcej profesjonalnych wydruków mniejszym kosztem — nawet 2 razy więcej stron za tę samą cenę .
-
- Twórz studyjnej jakości zdjęcia z marginesem lub bez oraz wyraźną grafikę i ostry czarny tekst.
-
- Osobne wkłady atramentowe w przystępnych cenach zapewniają imponujące rezultaty; każdy wkład można wymieniać osobno, dopiero gdy jest to konieczne.
-
- Drukuj, skanuj, kopiuj i łącz się z Internetem dzięki drukarce HP Deskjet — najlepiej sprzedającej się marce drukarek na świecie od ponad 20 lat.
Ekran dotykowy umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie bezpośrednio z drukarki e-all-in-one.
-
- Drukuj, skanuj, kopiuj i uzyskuj dostęp do programu HP Quickforms, w tym do gier i dokumentów w notebooku, za pomocą intuicyjnego kolorowego ekranu dotykowego.
-
- Skanuj dokumenty, zdjęcia i nie tylko bezpośrednio do wiadomości e-mail lub do folderu sieciowego — nie ma potrzeby uruchamiania komputera PC ani Mac.
-
- Drukuj bezpośrednio z karty pamięci aparatu — korzystaj z kolorowego ekranu dotykowego, aby wyświetlić i wybrać zdjęcia.
-
- Oszczędzaj czas i papier podczas drukowania oraz kopiowania, dzięki możliwości automatycznego drukowania dwustronnego.
Zachowaj wysoką wydajność dzięki drukowaniu bezprzewodowemu i mobilnemu.
-
- Odkryj swobodę drukowania mobilnego HP ePrint: od teraz możesz drukować ze smartfona lub tabletu niemal z dowolnego miejsca.
-
- Korzystaj z prostego drukowania i udostępniania: połącz się z siecią bezprzewodową dzięki technologii HP Auto Wireless Connect.
-
- Drukuj bezpośrednio z urządzeń przenośnych, które obsługują połączenia bezprzewodowe — bez dostępu do sieci — przy użyciu funkcji HP Wireless Direct Printing.
-
- Drukuj wiadomości e-mail, zdjęcia, strony WWW i inne treści bezpośrednio z urządzeń iPad®, iPhone® lub iPod touch® z technologią AirPrint™.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 11 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 8 str./min. |
| Gramatura papieru | 75-200g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 436x575x415 mm |
| Waga | 5 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17