HP 640 G1 I3-400M/4GB/500GB/14"/W10P POLEASING
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook HP ProBook 640 G1
Pracuj w biurze lub w podróży z wytrzymałym komputerem HP ProBook 640 i HP ProBook 650. Te modele ProBook są cienkie, lekkie i po brzegi wypełnione funkcjami zwiększającymi wydajność — aby praca była szybsza i łatwiejsza. Do tego dochodzą niezawodne zabezpieczenia, które ochronią Twoje dane przed niepowołanym dostępem. Nowy projekt zapewnia wysoką wydajność
- Cieńsze i bardziej wytrzymałe narzędzie do zarządzania.
- Wykorzystaj sprawdzoną technologię HP w nowoczesnym stylu, który spełni Twoje oczekiwania.
- Połącz siły z technologią najnowszej generacji i starszymi funkcjami, których wymaga Twoja firma, pracując na nowym, cieńszym komputerze HP ProBook — w biurze lub w podróży.
- Chroń istniejące inwestycje informatyczne dzięki obsłudze starszych funkcji, takich jak napędy optyczne, opcjonalne porty szeregowe, złącza VGA i RJ45.
- Zróżnicowane opcje dokowania, obejmujące zaawansowaną stację dokującą HP 120 W i stację dokującą HP 90 W, zapewniają możliwość rozbudowy komputera ProBook o funkcje komputera stacjonarnego.
LAPTOP POLEASINGOWY MOŻE NOSIĆ ŚLADY UŻYTKOWANIA
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | I3-400M |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 14" |
| Dysk SSD | Brak |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Karta graficzna Intel® HD Graphics 4600 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | Intel I218-LM GbE (karta sieciowa 10/100/1000) Karta sieciowa Broadcom 802.11a/b/g/n |
| Złącza | 3 porty USB 3.0; 1 port USB 3.0 (ładowanie); 1 złącze DisplayPort; 1 port VGA; 1 gniazdo słuchawkowe stereo/mikrofonowe combo; 1 gniazdo zasilacza pr. zm.; 1 port RJ-45; 1 złącze dokowania |
| System | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe informacje | Kamera internetowa 720p HD |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17