HP DESKJET 2135 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP DESKJET 2135
Łatwe codzienne drukowanie, skanowanie i kopiowanie z zastosowaniem urządzenia wielofunkcyjnego HP Deskjet, które po prostu działa – zaraz po rozpakowaniu. Oszczędność pieniędzy dzięki niedrogim wkładom atramentowym HP. Niewielkie rozmiary sprawiają, że zmieści się praktycznie wszędzie.
Funkcje:
Wysokiej jakości wydruki w przystępnej cenie
- Wysokiej jakości wydruki wszystkich zdjęć i dokumentów, jakich potrzebujesz, na korzystnych warunkach dzięki wkładom atramentowym HP dostępnym w najniższych cenach.
- Drukowanie większej liczby stron przy niższym koszcie dzięki najlepiej sprzedającej się marce drukarek na świecie i oryginalnym wkładom atramentowym HP.
Uzyskaj rezultaty, jakich potrzebujesz – natychmiast
- Wszechstronne urządzenie. Szybkie drukowanie, skanowanie i kopiowanie dowolnych materiałów za pomocą niezawodnego urządzenia wielofunkcyjnego.
To łatwe od samego początku
- Szybciej rozpocznij pracę. Łatwa konfiguracja urządzenia wielofunkcyjnego pod kątem drukowania, skanowania i kopiowania za pomocą prostego w użyciu panelu sterowania.
- Oszczędność przestrzeni dzięki kompaktowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu, które mieści się na biurku, półce lub w dowolnym miejscu, w jakim go potrzebujesz.
Mniejsza szkodliwość
- Oszczędzaj zasoby bez pogorszenia wydajności – to urządzenie wielofunkcyjne ma certyfikat ENERGY STAR®.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200x1200 dpi (Mono);1200x1200 dpi (Kolor) |
| Szybkość druku mono | do 20 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 16 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 90 g/m²(Papier standardowy);do 300 g/m²(Papier fotograficzny) |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4; A5; A6 ;koperty DL;Papier zwykły ;Papier fotograficzny ;Papier do druku broszur |
| Wymiary | 425x304x149mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Inne cechy | W zestawie: Wkład atramentowy HP 652 (ok. 360 str.), czarny, Wkład atramentowy HP 652 (ok. 200 str.), trójkolorowy, Płyta CD z oprogramowaniem, Plakat z instrukcją instalacji, Przewód zasilający |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17