HP DESKJET 2620 WIFI URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP
Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki urządzeniu HP DeskJet 2620. To bezprzewodowe urządzenie skutecznie podniesie efektywność Twojej pracy. Dzięki bezproblemowej konfiguracji i łatwości drukowania z urządzeń mobilnych urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2620 eliminuje komplikacje z codziennego drukowania.
HP DeskJet 2620 to drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Urządzenie jest przeznaczone do użytku tylko z wkładami z oryginalnym zespołem obwodów elektronicznych HP. Wkłady z zespołami obwodów elektronicznych zmodyfikowanymi lub od innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
Łatwe drukowanie z urządzeń mobilnych
HP DeskJet 2620 w łatwy sposób umożliwia drukowanie ze smartfonów i tabletów. Ponadto szybkie podłączenie i rozpoczęcie drukowania jest możliwe dzięki prostej konfiguracji za pomocą urządzenia mobilnego. Aplikacja HP All-in-One Printer Remote zapewnia proste zarządzanie zadaniami drukowania i skanowania w ruchu.
Bezprzewodowa praca
To urządzenie daje możliwość bezprzewodowego drukowania, skanowania i kopiowania przy jednoczesnej oszczędności miejsca i pieniędzy. Odbiornik papieru minimalizuje zajmowane miejsce po zamknięciu, zmniejsza liczbę zakleszczeń i może pomieścić 25 arkuszy, gdy jest używany. Dzięki kompaktowej konstrukcji urządzenie można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu.
Więcej atramentu, więcej możliwości
Drukuj nawet dwa razy więcej stron dzięki oryginalnym wkładom atramentowym HP o dużej wydajności. To niezawodne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wydruki wysokiej jakości za każdym razem.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 1200x1200 dpiKolor - 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 7,5 stron A4/min (ISO) |
| Szybkość druku kolor | do 5,5 stron A4/min (ISO) |
| Gramatura papieru | do 90 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;B5;A6;koperty (DL) |
| Wymiary | 425x304x149mm |
| Waga | 3,42 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z urządzeń mobilnych;Obrazkowy wyświetlacz LCD |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17