HP DESKJET 2710 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wszystkie podstawowe funkcje, teraz z łatwymi w użyciu narzędziami. Drukuj, skanuj i kopiuj codziennie potrzebne dokumenty oraz uzyskaj stabilne połączenie bezprzewodowe. Prosta konfiguracja dzięki aplikacji HP Smart zapewnia gotowość do pracy na każdym urządzeniu.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 7,5 str./min |
| Szybkość druku kolor | do 5,5 str./min |
| Gramatura papieru | max 300 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | 1200 x 1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;A6;B5;DL |
| Wymiary | 425 mm x 154 mm x 304 mm (szer x wys x gł) |
| Waga | 3,5 kg |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17