HP DESKJET 3545 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
-
HP DESKJET 3545
- To urządzenie wielofunkcyjne umożliwia drukowanie bez obramowań profesjonalnej jakości zdjęć i wyraźnych dokumentów dzięki tanim oryginalnym wkładom atramentowym HP. Drukowanie bezprzewodowe praktycznie z każdego miejsca – ze smartfonu, tabletu lub komputera podłączonego do Internetu.
Funkcje:
Realizacja wszystkich zadań mniejszym kosztem
- Niski koszt, duże oczekiwania – ekonomiczne drukowanie w wysokiej jakości dzięki oryginalnym wkładom atramentowym HP.
- Niezawodna wydajność – pozwala drukować więcej mniejszym kosztem bez ryzykownego napełniania wkładów, dzięki wiodącej marce drukarek.
- Tworzenie profesjonalnej jakości zdjęć bez obramowania oraz wyraźnych dokumentów.
- Inspiracja z każdym wydrukiem – wiadomości, zabawa i oszczędności zapewniane przez funkcję HP Printables.
Możliwość drukowania bezprzewodowego niemal z każdego miejsca
- Dzięki usługom HP ePrint, Apple® AirPrint™ i funkcji bezpośredniego połączenia z urządzeniem HP można drukować bezprzewodowo praktycznie z każdego miejsca – ze smartfonu, tabletu lub komputera podłączonego do Internetu.
- Drukarka jest zawsze gotowa do pracy. Skanuj treści bezpośrednio do urządzenia przenośnego przy użyciu aplikacji HP Printer Control.
- Wystarczy kilka chwil, aby zacząć drukować. Urządzenie automatycznie nawiązuje połączenie z siecią bezprzewodową od razu po wyjęciu z opakowania.
Oszczędność zasobów bez opóźnień w pracy
- Podwójna oszczędność – czasu i papieru – dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego.
- Urządzenie wielofunkcyjne stworzone z myślą o oszczędzaniu – niskie zużycie energii z certyfikatem ENERGY STAR®.
- Niewielki wysiłek, duży efekt – łatwy, bezpłatny recykling wkładów w ramach programu HP Planet Partners.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200x600 dpi(mono);4800x1200 dpi(kolor) |
| Szybkość druku mono | do 21 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 17 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 90 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna do 1200x1200 dpi;Rozszerzona do 1200x2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4 ;A5; B5 ;koperty; Letter ;Legal ;4 x 6 (cala); 5 x 7 (cala); 8 x 10 (cala) |
| Wymiary | 445x334x120mm |
| Waga | 5,4 kg |
| Inne cechy | Monochromatyczny wyświetlacz LCD 5 cm;Pamięć 32 MB;Drukowanie ze smartfonów i tabletów;W zestawie: Kabel zasilający, pełny zestaw tuszów |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17