HP DESKJET 4515 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP DESKJET 4515
To urządzenie wielofunkcyjne umożliwia drukowanie bez obramowań profesjonalnej jakości zdjęć i wyraźnych dokumentów dzięki tanim oryginalnym wkładom atramentowym HP. Drukowanie bezprzewodowe praktycznie z każdego miejsca – ze smartfonu, tabletu lub komputera podłączonego do Internetu. Idealne rozwiązanie do drukowania profesjonalnej jakości zdjęć bez obramowań, kreatywnych projektów, wyraźnych dokumentów i innych materiałów z praktycznie każdego miejsca – mniejszym kosztem.
Drukowanie w dowolnym miejscu
Bezprzewodowe drukowanie praktycznie w dowolnym miejscu – ze smartfonu, tabletu lub komputera podłączonego do Internetu.
Drukarka jest zawsze gotowa do pracy. Skanuj treści bezpośrednio do urządzenia przenośnego przy użyciu aplikacji HP Printer Control.
Wystarczy kilka chwil, aby zacząć drukować. Urządzenie automatycznie nawiązuje połączenie z siecią bezprzewodową od razu po wyjęciu z opakowania.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono do 1200x600 dpi;Kolor do 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 21 str./min. |
| Szybkość druku kolor | do 17 str./min |
| Gramatura papieru | 75 - 90 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;DL;Letter;Formaty niestandardowe |
| Wymiary | 446x120x334mm |
| Waga | 5,5 kg |
| Inne cechy | Kolorowy ekran dotykowy CGD 6,7 cm;Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów;W zestawie: Kabel zasilający, pełny zestaw tuszów |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17