HP DJ INK ADVANTAGE 4535 WIFI URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP DJ INK ADVANTAGE 4535
Większe możliwości dzięki urządzeniom wielofunkcyjnym HP DeskJet i niedrogim wkładom atramentowym HP: to idealne dopełnienie Twojej technologii. Błyskawicznie realizuj zadania dzięki najprostszej metodzie drukowania z poziomu smartfona lub tabletu i możliwości szybkiej konfiguracji drukowania bezprzewodowego z dowolnego pomieszczenia.
Funkcje:
Łatwe drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych
- Twoje urządzenie, Twój wybór. Łatwe drukowanie dokumentów i zdjęć ze smartfonów i tabletów.
- Szybkie rozpoczęcie drukowania i nawiązanie połączenia dzięki łatwej konfiguracji z poziomu smartfona, tabletu lub komputera.
- Podłącz smartfona lub tablet bezpośrednio do drukarki i drukuj z łatwością bez konieczności nawiązywania połączenia z siecią.
- Zarządzaj zadaniami druku i skanowania w ruchu z wykorzystaniem bezpłatnej aplikacji mobilnej HP All-in-One Printer Remote.Niski koszt i wysoka jakość wydruku
Niski koszt i wysoka jakość wydruku
- Wysokiej jakości wydruki wszystkich zdjęć i dokumentów, jakich potrzebujesz, na korzystnych warunkach dzięki wkładom atramentowym HP dostępnym w niskich cenach.
- To niezawodne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wydruki wysokiej jakości za każdym razem.
Wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć tworzyć
- Drukuj, skanuj lub szybko kopiuj w łatwy sposób dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 5,5 cm (2,2 cala), który wystarczy dotknąć, aby rozpocząć pracę.
- Oszczędzaj papier i zasoby naturalne – zużycie papieru mniejsze nawet o 50% dzięki łatwemu, automatycznemu drukowi dwustronnemu.
- Drukuj zdjęcia bez obramowań o jakości laboratorium fotograficznego, dokumenty o jakości druku laserowego, strony do albumów i nie tylko – bez wychodzenia z domu.
- Drukuj zdalnie bez problemów. Automatycznie rozkładany odbiornik zapobiega spadaniu kartek na podłogę.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200x1200 dpi (Mono);1200x1200 dpi (Kolor) |
| Szybkość druku mono | do 20 stron A4/min (tryb roboczy) |
| Szybkość druku kolor | do 16 stron A4/min (tryb roboczy) |
| Gramatura papieru | 90 - 250 g/cm2 |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4 ;A5; B5 ;DL; C6; A6 |
| Wymiary | 445x367x128 mm |
| Waga | 5.4kg |
| Inne cechy | Pamięć 64MB;Monochromatyczny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 5,5 cm (2,2");Drukowanie z urządzeń mobilnych; |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17