HP ENVY M7-N014DX I7-5500U/16GB/1TB/GT 940M/W8.1 17.3''
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesor Intel® CoreTM i7
Optymalna propozycja dla użytkowników poszukujących podzespołu, który spełni największe wymagania i zrealizuje najcięższe zadania. Jest to najlepszy wybór dla osób, które poszukują najbardziej zaawansowanego sprzętu na rynku i nie lubią się ograniczać. Procesor ten doskonale się sprawdzi zarówno na polu gamingu, jak i obsługi zaawansowanych programów graficznych. Najlepszy sprzęt dla zaawansowanych i wymagających użytkowników, którzy mierzą wyżej.
Dysk twardy 1 TB HDD
Talerzowy dysk HDD charakteryzuje się większą pojemnością i stosunkowo szybkim działaniem – jest to doskonała propozycja dla użytkowników, którzy szukają podzespołu do standardowej pracy.
Karta graficzna NVIDIA GeForce 840M
Optymalizacja działania, płynność obsługi najbardziej zaawansowanych programów do obróbki grafiki, czy tworzenia animacji – oto kilka najważniejszych cech tej karty. Jeśli dodamy do tego płynną obsługę najnowszych gier, odtwarzanie filmów w jakości full HD i wielozadaniowość, bez utraty jakości odtwarzanych lub tworzonych materiałów, otrzymamy idealną kartę. Oto najlepsza propozycja dla wymagających użytkowników, którzy nie lubią iść na kompromis.
16GB pamięci DDR3
Pamięć DDR3 wykonana jest w technologii 90 nm, która umożliwia zastosowanie niższego napięcia (1,5 V w porównaniu z 1,8 V dla DDR2 i 2,5 V dla DDR). Dzięki temu pamięć DDR3 charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy o około 40% w stosunku do pamięci DDR2 oraz większą przepustowością w porównaniu do poprzedników. Pamięci DDR3 nie są kompatybilne wstecz, tzn. nie współpracują z chipsetami obsługującymi DDR i DDR2.
Podświetlenie LED (diodowe)
Płynny, bardziej realistyczny obraz, lepsze kąty widzenia i duże nasycenie kolorystyczne, to tylko kilka cech, które przemawiają za matrycą z podświetleniem LED. Użytkownicy na całym świecie coraz chętniej inwestują w podświetlenie diodowe, ponieważ ma ono również zbawienny wpływ na kwestię energooszczędności, a także zwiększa trwałość matrycy.
Klawiatura numeryczna
Dzięki wydzielonej klawiaturze numerycznej, praca z arkuszami kalkulacyjnymi, kalkulatorami i innymi aplikacjami wymagającymi wprowadzania danych liczbowych, stanie się czystą przyjemnością.
WiFi 802.11ac
Szybszy dostęp do internetu przy użyciu sieci bezprzewodowej. W zależności od rozwiązania (zastosowanych anten) pozwala na przesyłanie plików z zawrotną prędkością od 150 do 600 Mb/s. Technologia Wireless N gwarantuje dobry zasięg nawet na terenie dużych domów i mieszkań.
USB 3.0 Super Speed
Najnowszy i najszybszy port USB gwarantuje niesamowicie szybkie przesyłanie danych. Wysoka kompatybilność ze starszymi urządzeniami oraz 10x większa wydajność w porównaniu do portu USB 2.0 oznacza większy komfort użytkowania.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-5500U 2x2.4GHz(Max. 3.0GHz), 4MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Tak |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GT 940 M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi TouchPad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17