HP LASER MFP 135W URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP Laser MFP 135w
HP Laser MFP 135w to wielofunkcyjna drukarka laserowa z funkcją skanera. Drukuje w czerni i skanuje w kolorze, dzięki czemu może pełnić rolę kompaktowej kserokopiarki w Twoim domu albo biurze. Drukarka posiada łączność Wi-Fi, co pozwala na jej obsługę bezprzewodową. Dzięki znajdującemu się na obudowie wyświetlaczowi LCD masz intuicyjny podgląd pracy drukarki.

Zalety HP Laser MFP 135w:
- rozdzielczość druku 1200x1200dpi,
- płaski skaner o rozdzielczości 600x600dpi,
- aplikacja HP Smart na iOS, Android,
- wyświetlacz i przyciski sterujące na obudowie.


Niewielkie wymiary
Mała drukarka 25x40cm zmieści się zarówno w Twoim mieszkaniu, jak i w biurze. Pomimo niewielkich gabarytów pełni funkcję trzech różnych urządzeń: drukarki, skanera i kserokopiarki. Dzięki maksymalnemu obciążeniu do 10000 stron miesięcznie możesz na co dzień drukować dokumenty, które są Ci potrzebne do pracy, nauki lub innych, osobistych celów.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 20 str./min. |
| Gramatura papieru | 60 - 163 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier B5;DL;Letter |
| Wymiary | 406 mm x 253 mm x 424 mm |
| Waga | 7,5kg |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający, Kabel USB, Toner startowy |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17