HP LASERJET 400 PRO M401DN DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wydajność i rozwój działalności biznesowej przy użyciu sieci bezprzewodowych i wyjątkowej mobilności.
-
- Konfiguracja i udostępnianie w dowolnej lokalizacji w biurze przy użyciu łączności bezprzewodowej. Szybka konfiguracja sieci.
-
- Drukowanie z niemal dowolnej lokalizacji dzięki usłudze HP ePrint. Drukowanie bezprzewodowe z urządzeń iPad®, iPhone® i iPod touch® przy użyciu funkcji AirPrint™.
-
- Pliki można wysyłać z urządzenia przenośnego bezpośrednio do drukarki za pomocą funkcji bezprzewodowego druku bezpośredniego HP.
-
- Oszczędność papieru dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego. Duża prędkość druku do 33 str./min w formacie A4 i wydruk pierwszej strony w mniej niż 8 sekund.
Sprawna obsługa łączności z Internetem.
-
- Aplikacje biznesowe i kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8,89 cm (3,5 cala) umożliwiają dostęp i drukowanie z Internetu, np. przy użyciu usługi Google Docs ©2012 Google.
-
- Szybka instalacja drukarki — płyta CD z narzędziem HP Smart Install nie jest wymagana.
-
- Zarządzanie obiegiem zadań przy użyciu intuicyjnych funkcji bezpośrednio w drukarce. Wygodny port USB umożliwia drukowanie bezpośrednio z pamięci flash.
-
- Łatwe kontrolowanie środowiska druku oraz oszczędność czasu i kosztów IT – program HP Web Jetadmin ułatwia monitorowanie urządzenia i wydłużanie czasu pracy bez przestojów.
Profesjonalna jakość druku w korzystnej cenie.
-
- Przygotowanie profesjonalnych dokumentów biznesowych z wyraźnym tekstem i ostrymi obrazami.
-
- Niezawodność i jednolita jakość druku HP LaserJet od pierwszej do ostatniej strony.
-
- Oszczędność czasu dzięki łatwej instalacji oryginalnych wkładów HP i oszczędność pieniędzy dzięki opcjonalnym wkładom o dużej pojemności, przeznaczonym do częstego drukowania.
-
- Podajnik o pojemności 300 arkuszy papieru umożliwia zwiększenie wydajności (łącznie 800 arkuszy z opcjonalnym podajnikiem o pojemności 500 arkuszy)
Mniejszy wpływ na środowisko.
-
- Ograniczenie zużycia energii dzięki funkcji automatycznego włączania i wyłączania HP umożliwiającej włączanie drukarki tylko wówczas, gdy jest to konieczne.
-
- Zużycie papieru mniejsze nawet o 50% dzięki modułowi automatycznego druku dwustronnego.
-
- Łatwy recykling oryginalnych wkładów z tonerem HP LaserJet za pośrednictwem programu HP Planet Partners.
-
- Ograniczenie odpadów opakowaniowych: Oryginalny wkład z tonerem HP 80A jest dostarczany w drukarce.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 33 str./min. |
| Szybkość druku kolor | brak |
| Gramatura papieru | 60-163 g/m2 |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 364x633x271 mm |
| Waga | 11 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17