HP LASERJET COLOR MFP M479FDW URZĄDZENIE WIELOF
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M479fdw
Skuteczne prowadzenie firmy opiera się na efektywniejszej pracy. Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M479 zostało zaprojektowane z myślą o rozwoju firmy i wyprzedzaniu konkurencji..
Idealne rozwiązanie dla zespołów składających się z 3–10 osób, drukujących do 4000 stron miesięcznie, wymagających szybkiej realizacji zadań oraz zaawansowanych zabezpieczeń.


WSPÓŁCZESNE PRZEDSIĘBIORSTWA DZIAŁAJĄ I UTRZYMUJĄ ŁĄCZNOŚĆ PRZEZ CAŁY CZAS. WYBIERZ URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE, KTÓRE NADĄŻY ZA TWOIM STYLEM PRACY ORAZ SPOSOBEM, W JAKI WSPÓŁPRACUJESZ I REALIZUJESZ ZADANIA.
HP PRINT SECURITY TO NIE TYLKO ZABEZPIECZENIE DRUKAREK. TO RÓWNIEŻ ZABEZPIECZENIE CAŁEJ SIECI Z WYKRYWANIEM ZAGROŻEŃ W CZASIE
RZECZYWISTYM, AUTOMATYCZNYM MONITOROWANIEM I AUTORYZACJĄ OPROGRAMOWANIA – A WSZYSTKO TO ZAPROJEKTOWANE, ABY NATYCHMIAST WYKRYWAĆ I POWSTRZYMYWAĆ ATAKI.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 600 × 600 dpi, do 38,400 × 600 dpi (zwiększona rozdzielczość) |
| Szybkość druku mono | Do 27 str./min |
| Szybkość druku kolor | Do 27 str./min |
| Gramatura papieru | od 60 do 176 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Do 1200 x 1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 416 mm [S] x 472 mm [G] x 400 mm [W] |
| Waga | ok. 23,4 kg |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17