HP LASERJET M110W DRUKARKA LASEROWA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
LaserJet M110w
Najmniejsze w swojej klasie urządzenie laserowe zaprojektowane do wydajnej pracy.
Wydajna, wysokiej jakości drukarka laserowa, która dopasuje się do Twojego biura i budżetu. Drukuj szybko dzięki najmniejszemu w wojej klasie urządzeniu laserowemu oraz pozwalającej zaoszczędzić czas aplikacji HP Smart. Postaw na profesjonalnej jakości druk laserowy i bezproblemową kongurację.
Najmniejsze w swojej klasie laserowe urządzenie od HP
Najmniejsze w swojej klasie urządzenie laserowe od HP zaprojektowane do wydajnej pracy.
Zapomnij o wyczerpanym tonerze i oszczędzaj nawet do 50%, dzięki subskrypcji Instant Ink dla drukarek laserowych
Zapomnij o wyczerpanym tonerze. Wygodna wymiana tonera i automatyczne dostawy w pakiecie.
Wydajność z telefonu
Postaw na wysokiej jakości skany oraz funkcje udostępniania za pomocą usług Dropbox, Dysku Google lub chmury prosto ze swojego telefonu dzięki aplikacji HP Smart.
Pomóż chronić zasoby naturalne bez poświęcania wydajności
Inteligentna technologia HP Auto-On/AutoOff włącza drukarkę, kiedy jej potrzebujesz, i wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz.
| Model |
LaserJet M110w |
| Obszar zastosowań |
|
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format |
|
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 8000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki |
|
| Procesor drukarki |
Szybkość procesora: 500 MHz |
| Podajnik papieru |
Maksymalna pojemność podajnika(arkusze): Do 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): Do 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika |
|
| Gramatura papieru (min.) | 65 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
Czarny toner HP 142A LaserJet (ok. 950 stron), W1420A |
| Obsługiwane systemy operacyjne |
|
| PictBridge | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa |
|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 159 mm |
| Szerokość | 346 mm |
| Głębokość | 189 mm |
| Waga | 3.8 kg |
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Szybkość druku mono | 20 str/min |
| Gramatura papieru | 65 - 120 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17