HP LASERJET M252N DRUKARKA LASEROWA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ta niewielka drukarka w połączeniu z oryginalnymi wkładami laserowymi HP z technologią JetIntelligence pomaga spełnić potrzeby firmy – i jest zawsze gotowa do pracy, gdy tego potrzebujesz.
Funkcje
Sposób na szybkie uzyskiwanie profesjonalnych rezultatów.
Twórz profesjonalnej jakości kolorowe dokumenty, na których Twoja firma będzie mogła polegać – nie wychodząc z biura.
Szybkie drukowanie – ta drukarka wychodzi z trybu uśpienia i drukuje szybciej niż jakiekolwiek inne urządzenie tej klasy.
Niezawodne opcje łatwego druku z urządzeń przenośnych.
Łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów – bez wymaganej konfiguracji lub aplikacji.
Udostępnij bezpośredni druk bezprzewodowy w biurze – z poziomu urządzeń przenośnych – bez konieczności połączenia z siecią firmową.
Większa liczba wydrukowanych stron, większa wydajność i lepsza ochrona.
Drukuj więcej stron niż kiedykolwiek wcześniej, korzystając z oryginalnych kolorowych wkładów laserowych HP o dużej pojemności z technologią JetIntelligence.
Profesjonalna jakość szybkiego druku, na której możesz polegać – toner HP ColorSphere 3 jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej drukarki HP.
Zapewnij sobie autentyczną jakość HP, której oczekujesz – z technologią zapobiegającą oszustwom.
Drukuj zaraz po rozpakowaniu dzięki fabrycznie zainstalowanym wkładom laserowym. Można je wymienić na opcjonalne wkłady o dużej pojemności.
Staw czoła codziennym wyzwaniom informatycznym.
Chroń dane i z łatwością zarządzaj urządzeniami, korzystając z pakietu najważniejszych zabezpieczeń i funkcji zarządzania.
Łatwa konfiguracja, drukowanie i udostępnianie za pośrednictwem wbudowanego interfejsu sieci Ethernet.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 600x600 dpi;Kolor - 600x600 dpi |
| Szybkość druku mono | do 18 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 18 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 220 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;A6;B5;B6;10 x 15 cm;pocztówki (JIS);koperty (DL, C5, B5) |
| Wymiary | 392x384x236mm |
| Waga | 11.4 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z urządzeń mobilnych;Pamięć 128 MB |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17