HP LASERJET PRO 400 M426DW URZ. WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Funkcje
Szybka realizacja większej liczby zadań. Chroń dane.
Skanuj pliki cyfrowe bezpośrednio do wiadomości poczty elektronicznej, pamięci USB, folderów sieciowych i chmury za pomocą fabrycznie zainstalowanych aplikacji biznesowych.
Szybki druk wielostronicowych dokumentów dzięki drukowi dwustronnemu, który jest szybszy niż w konkurencyjnych produktach.
Wydruki dostępne natychmiast – bez zbędnego czekania. To urządzenie wielofunkcyjne przechodzi do drukowania z trybu uśpienia szybciej niż konkurencyjne produkty.
Kontroluj dostęp do zadań druku i pomagaj chronić wydruki za pomocą funkcji zabezpieczających, takich jak uwierzytelnianie LDAP.
Łatwe zarządzanie. Wydajne drukowanie.
Łatwe zarządzanie zadaniami druku bezpośrednio na poziomie urządzenia wielofunkcyjnego – za pomocą ekranu dotykowego o przekątnej 7,6 cm (3 cale).
Łatwe drukowanie dokumentów Microsoft Word i PowerPoint – teraz bezpośrednio z napędu USB.
Łatwe zarządzanie urządzeniami i ustawieniami za pomocą rozwiązania HP Web Jetadmin z zestawem podstawowych funkcji zarządzania.
Drukuj, zużywając mniej energii niż w przypadku konkurencyjnych produktów – udoskonalone, oryginalne wkłady z tonerem HP z technologią JetIntelligence.
Więcej. Stron, wydajności, ochrony.
Więcej wydruków w tej samej cenie – dzięki oryginalnym, wysokowydajnym wkładom z czarnym tonerem HP z technologią JetIntelligence.
W przypadku drukowania z dużą prędkością możesz polegać na profesjonalnych rezultatach dzięki precyzyjnemu czarnemu tonerowi.
Pomóż zapewnić jakość wydruków HP z innowacyjną technologią ochrony przed podróbkami.
Drukuj zaraz po rozpakowaniu dzięki fabrycznie zainstalowanym wkładom z tonerami. Można je wymienić na opcjonalne wkłady o wysokiej wydajności.
Stała łączność dzięki łatwym opcjom druku z poziomu urządzeń przenośnych
Łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów – bez wymaganej konfiguracji lub aplikacji.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | do 600x600 dpi 4800x600 maks. |
| Szybkość druku mono | do 38 str./min. |
| Gramatura papieru | do 175 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;A6;B5 (JIS);koperty |
| Wymiary | 420x390x323 mm |
| Waga | 15.5 kg |
| Inne cechy | Kolorowy ekran dotykowy CGD o przekątnej 7,5 cm (3");Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17