HP LASERJET PRO 500 M521DW URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE A8P80A
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Szybsze wykonywanie zadań, drukowanie dokumentów wysokiej jakości, łatwiejsze skanowanie i udostępnianie. Szybka konfiguracja i podłączanie. Szybkie wysyłanie poleceń z intuicyjnego, kolorowego ekranu dotykowego. Łatwe oszczędzanie zasobów i recykling zużytych wkładów.
Funkcje
Szybsze skanowanie dwugłowicowe w jednym przebiegu i mniej czasu poświęcanego na nadzór.
- Najwyższa wydajność dzięki prędkości druku do 40 str./min. Korzystaj z zalecanej miesięcznej wydajności druku od 2000 do 6000 stron.
- Bezproblemowy druk dużych nakładów dzięki podajnikom na 600 arkuszy z możliwością zwiększenia pojemności do 1100 arkuszy oraz odbiornikowi papieru na 250 arkuszy.
- Szybsza praca z jednoprzebiegowym skanowaniem dwugłowicowym. Skanowanie dokumentów i wysyłanie plików cyfrowych do poczty elektronicznej, chmury, folderów sieciowych lub na dysk USB w jednym prostym kroku.
- Oszczędność papieru dzięki drukowaniu dwustronnemu i wykorzystaniu automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy w celu zwiększenia wydajności.
Inteligentniejsza praca — szybki dostęp, przechowywanie i drukowanie treści z kolorowego ekranu dotykowego 8,89 cm
- Łatwe wykonywanie zadań drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Szybkie wykonywanie zadań bezpośrednio w urządzeniu wielofunkcyjnym.
- Dostęp, przechowywanie i drukowanie treści internetowych z ekranu dotykowego urządzenia wielofunkcyjnego za pomocą aplikacji biznesowych zainstalowanych w urządzeniu.
- Oszczędność czasu dzięki łatwym w instalacji oryginalnym wkładom drukującym HP i redukcja kosztów z wykorzystaniem opcjonalnego wkładu o dużej pojemności.
- Sprawne monitorowanie i zarządzanie urządzeniem wielofunkcyjnym z użyciem funkcji HP Web Jetadmin umożliwiającej śledzenie drukowania i stanu urządzeń w biurze.
Bezprzewodowe udostępnianie w całym biurze.
- Ciesz się wyjątkową elastycznością: drukuj z praktycznie dowolnego miejsca za pomocą smartfonu lub tabletu.
- Funkcja HP Auto Wireless Connect do konfiguracji łączności sieciowej bez przewodów.
- Lepsze wykorzystanie zasobów dzięki komunikacji bezprzewodowej i karcie sieciowej 10/100/1000T Gigabit Ethernet – łatwe drukowanie i udostępnianie.
- Możliwość drukowania zadań bezpośrednio z dysku USB przez port USB.
Oszczędność energii dzięki technologii HP Auto-On/Auto-Off, funkcji Instant-On Copy i technologii Instant-On.
- Ograniczenie zużycia energii i mniejsze zużycie zasobów. Funkcja HP Instant-On Copy i technologia HP Auto-On/Auto-Off.
- Dzięki konsoli HP EcoSMART użytkownik ma natychmiastowy dostęp do niestandardowych opcji oszczędzania energii i ustawień drukarki. Dzięki temu można centralnie konfigurować wszystkie drukarki, aby zastosować najlepsze ustawienia, zapewniające oszczędność energii i zasobów.
- Jeszcze mniejszy wpływ na środowisko i niższe koszty dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu.
- Łatwy i darmowy recykling zużytych wkładów dzięki programowi HP Planet Partners.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 40 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 199 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna - do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | A4; A5; A6; RA4; B5 (JIS); B6 (JIS); 100 x 150 mm; pocztówki (JIS); DPostcard (JIS); koperty (B5, C5, C6, DL) |
| Wymiary | 465x465x508mm |
| Waga | 22.4 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z urządzeń mobilnych;Ekran dotykowy LCD 8,89 cm (kolorowy, graficzny) |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17